Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

11 kolejka wyniki

xxx

PostWysłany: Nie 18:32, 02 Lis 2008    Temat postu: 11 kolejka wyniki Back to top

Brzezice - Grom 1:5 (1:4)

Mecz przerwany wtargnięcie kibiców gospodarzy na boisko.

artnam
Yahaya man!

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 45

Skąd: Brzezice

PostWysłany: Nie 19:02, 02 Lis 2008    Temat postu: Back to top

Jest nam bardzo wstyd za wydarzenia z ostatnich minut meczu, a jednocześnie chcemy podkreślić, że nie byli to nasi kibice. Ci ludzie byli na naszym meczu po raz pierwszy, mam nadzieję, że ostatni.
Dzięki za mecz. Do zobaczenia na wiosnę.

Jack

PostWysłany: Nie 19:17, 02 Lis 2008    Temat postu: Back to top

* OSP Janówek - Starostwo Świdnik 2:15 (1:5)
Bramki dla gości: Jacek Kochalski 6 (11', 14', 53', 54', 88', 90'), Wojciech Chmiel 4 (9', 12', 33', 84'), Tomasz Pędzisz 3 (72', 81', 87'), Marcin Janiszewski (49'), Paweł Walczak (83').
* KS Adampol Świdnik - UKS Sokół Świdnik 11:2 (4:0)
* Dywany Łuszczów - Stenmar Siedliszczki 2:1 (0:0)