Młodszy ręcznikowy

Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 8

Skąd: Kawęczyn

PostWysłany: Nie 18:07, 13 Kwi 2008    Temat postu: 3 kolejka 13.04.08 Back to top

Zryw Kawęczyn - Grom Gardzienice 3:3 (0:1)

Mecz bardzo trudny z powodu porywistego wiatru. Zryw strzelil 5 bramek w tym 2 samobuje. Mialem pecha i w ostatniej akcji meczu po niefortunym zagraniu głową skierowałem piłke do własnej bramki Sad

Dzięki panowie za mecz, szkoda tylko ze wasz stoper skrecił noge. Życze szybkiego powrotu do zdrowia Smile

Jack

PostWysłany: Nie 19:25, 13 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Wyniki:
* Starostwo Świdnik - Okna FM Świdnik 4:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Pędzisz 2, Paweł Małecki, Paweł Ferens - Kamil Seroka 2, Tomasz Bochniak.
* Świst-Trans Kolonia Struża - KS Adampol Świdnik 1:5 (0:3)
Bramki: Kamil Cieśla - Radosław Pizoń, Łukasz Bartkowicz, Jakub Bomba, Andrzej Miciuła, Marcin Bojas.
* Helios Bystrzejowice - Stenmar Siedliszczki 3:2

artnam

PostWysłany: Nie 21:31, 13 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Brzezice - Majdan Kawęczyński 1:3 (1:3)
Bramka dla Brzezic - Tomasz Futa

Mecz pełen chaosu i niewykorzystanych okazji z obu stron. Skuteczność tak nasza jak i Majdanu była żałosna. Spotkanie ustawiły dwie szybko strzelone bramki dla Majdanu, obie po błędach, pierwsza bramkarza, druga stopera. Potem mecz się wyrównał, drużyny strzeliły jeszcze po bramce w pierwszej połowie. Druga połowa, mimo okazji, nie przyniosła zmiany wyniku.

Przemek

PostWysłany: Nie 23:14, 13 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Tomek strzelił pierwszą bramkę dla Brzezic. W ligowym spotkaniu. Chyba w dwudziestym czy trzydziestym meczu. Mimo że gra jako napastnik. Ale niezła bramka, stał na linii dostał piłką i mu zaliczyli:) Wreszczie się szczęście uśmiechnęłoSmile W drugiej połowie gospodarze mieli sporo okazji, w tym trzy z bliska i wszystko zmarnowane. Ale gra wyglądała dużo lepiej.

Ps. Mam prośbę do Jacka, czy jakiś nudzący się stażysta Wink w Starostwie mógłby umieścić terminarz rundy wiosennej na forum?

Zenon K

PostWysłany: Nie 23:44, 13 Kwi 2008    Temat postu: Terminarz Back to top

Jutro zostanie umieszczony terminarz rundy wiosennej.
Pozdrawiam.

Jack

PostWysłany: Pon 11:47, 14 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Jasne, że mogę umieścić terminarz rundy wiosennej...
PS. Przemku w Starostwie nie ma nudzących się stażystów... Wink zapytaj Piotrka M. to Ci potwierdzi... Pozdrawiam

Przemek

PostWysłany: Pon 23:00, 14 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

A jednak czasami się nudzi... Proponuje następujące zadania na jutro.

Tabela ogólna, tabela dom i wyjazd, tabela "forma zespołu" uwzględniająca ostatnie 6 meczy, tabela z formą domową i wyjazdową. I do każdej tabelki wykres Wink I jeszcze statystyki, Gole na mecz, stracone gole na mecz, gole na mecz w domu, zdobyte gole na mecz w domu, stracone gole na mecz domu. To samo na wyjeździe. Najwyższa wygrana, najwyższa porażka, najwyższy remis, mecz z najwyższą ilością bramek. Zwycięstwa wieloma bramkami, zwycięstwa jedną bramką, to samo z porażkami. Jeszcze przed kolejką można by dodać rezultaty pojedynków z poprzednich sezonów Smile