Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

IV kolejka 13 września

Jack

PostWysłany: Śro 11:46, 09 Wrz 2009    Temat postu: IV kolejka 13 września Back to top

Starostwo Świdnik - OSP Majdan Kawęczyński mecz przełożony na 8 listopada br.

PostWysłany: Nie 16:40, 13 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Piaski 1:2 (1:0) Green Devils Minkowice. Mecz Był ewidętnie sędziowany dla Gospodarzy z Piask (Świadczyć mogą o tym 2 karne z kapelusza które podyktował sędzia) pierwszą bramke zdobyła drużyna z Piask... szczegółowo chciałbym podkreślić grę zawodnika z nr 14 w drużynie Gospodarzy... Wywracał się jak ""Panienka"" wymusił rzut karny w pierwszej połowie... ale zawodnik strzelający nie trafił w bramke:) do przerwy utrzymał się wynik 1:0 po przerwie Goście wzieli się do odrabiania strat... doprowadzili do wyniku 1:2... aż w ostaniej minucie zaistniał sędzia... najpierw podyktował on rzut pośredni z odległości piątki bramkarskiej... Po czym zawodnik Piask trafił piłką w twarz piłkarza z Minkowic Stojącego w Bramce... sędzia dopatrzył się w tej sytuacji ręki I podyktował rzut karny... ale tym razem lepszy okazał się Bramkarz Green Devils... Odbił strzał, a obrońcy dokończyli dzieła poczym sędzia w końcu zakończył spotkanie...

PostWysłany: Pon 16:37, 14 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Ciekawy mecz Brzezic z Bystrzejowicami. Wynik nie oddaje przebiegu spotkania. Mecz był dośc wyrównany i nie brakowało w nim walki. Pierwsi gola zdobyli goście. Gospodarze wyrównali w 45 minucie, ładną bramkę zza pola karnego uderzeniem z lewej nogi zdobył Paweł Ciesielski.

Początek drugiej połowy to ataki Brzezic. W poprzeczkę trafił Paweł Ciesielski, potem bardzo groźne uderzenie Pawła Podkowy i piłka znów odbiła się od poprzeczki. W kolejnej sytuacji po jego strzale piłka wolno przeleciała tuż obok słupka, bramkarz już leżał. Wyglądało to na bramkę.

Goście też mieli okazje. Remis utrzymywał się do około 70 minuty.

Potem Helios strzelił bramkę po złym wybiciu bramkarza Brzezic. Kolejna bramka na 1:3, uderzenie w słupek, bramkarz mógł złapać odbitą piłkę ale nie dał rady. Dobitka i gol.

Po minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola z akcji. Z daleka strzelał Artur Namiota, bramkarza zmylił Paweł Ciesielki i piłka jakoś wpadła do bramki. 2:3

Do tego momentu mecz był ciekawy, później goście zdobyli bramkę po rzucie rożnym (Kolec) i zaraz podwyższyli na 5:2.

Samej końcówki nie widziałem, wynik zdecydowanie za wysoki.

bolo

PostWysłany: Pon 22:34, 14 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Jest błąd w typowaniach minkowice piaski nastapila zmina gospodarza i punkty sie nie zgadzaja

piaski

PostWysłany: Śro 15:59, 16 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Devil napisał:
NAUCZ SIĘ CIESZYĆ ZE ZWYCIĘSTWA DIABEŁKU . WYGRAŁEŚ ? POCHWAL SWOICH ZAWODNIKÓW. TAKIMI KOMENTARZAMI UMNIEJSZASZ SWÓJ SUKCES. GRATULACJE. POWODZENIA DALEJ. NIE JESTEM EKSPERTEM, ALE Z BOKU TO SEDZIOWANIE NIE BYŁO ZŁE. WKOŃCU WYGRAŁA DRUŻYNA GOŚCI. MOŻE NAPISAŁES TO Z PRZYZWYCZAJENIA.

pastek
Starszy ręcznikowy

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 16

PostWysłany: Śro 21:51, 16 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Prosze o podanie strzelcow bramek w nastepujacych meczach (druzyny wyroznione pogrubieniem):