PostWysłany: Śro 21:39, 03 Cze 2009    Temat postu: Kolejka XXII Back to top

Victory Mełgiew - Adampol w niedzielę o g. 11 w Mełgwi

Jack

PostWysłany: Śro 22:09, 03 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Zaległy mecz: UKS Sokół Świdnik - Starostwo Świdnik sobota 6 czerwca godz. 14.00 na boisku obok lotniska

Jack

PostWysłany: Czw 11:30, 04 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Helios-Sad Bystrzejowice - Brzezice niedziela godz. 12 na boisku w Majdanie Kawęczyńskim

KOWAL

PostWysłany: Czw 13:12, 04 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Dywany Łuszczów- Green Devils Minkowice : Niedziela godzina 13 w Świdniku na boisku obok lotniska

PostWysłany: Sob 23:11, 06 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Jaki wynik Sokola ze Starostwem?? Ktos wie??

Jack

PostWysłany: Nie 11:58, 07 Cze 2009    Temat postu: Back to top

UKS Sokół Świdnik - Starostwo Świdnik 1:19 (0:6)
Bramki: Piotr Kulczyński (90') - Paweł Ferens 5, Jacek Kochalski 3, Tomasz Pędzisz 2, Przemysław Drozd 2, Paweł Walczak 2, Jacek Kosierb 2, Wojciech Chmiel, Paweł Tokarz, samobójcza.
Bardzo ambitna postawa chłopaków z Sokoła, którzy do ostatniej minuty dążyli do zdobycia honorowej bramki co się im udało w ostatniej minucie gry po wrzutce z rzutu rożnego i płaskim strzale przy słupku.

Jack

PostWysłany: Nie 15:14, 07 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Victory Mełgiew - Adampol Świdnik 4:3... mecz przerwany w 87 minucie z powodu zejścia drużyny gości z boiska w geście protestu za podyktowany rzut karny dla gospodarzy.

pako
Yahaya man!

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 238

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Nie 15:43, 07 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Sokol przez dluzszy czas na poczatku meczu staral sie nawiazac rowna walke z tak silnym przeciwnikiem i nawet sie to troche udawalo Very Happy slowa uznania dla bramkarza Pawla Bytysa za swietne interwencje. niemniej dostalismy solidna lekcje futbolu od zawodowcow ze Starostwa.

Jack

PostWysłany: Nie 17:08, 07 Cze 2009    Temat postu: Back to top

* Dywany Łuszczów - Green Devils Minkowice 5:0 (2:0)
* Helios-Sad Bystrzejowice - Brzezice 8:1

PostWysłany: Nie 17:54, 07 Cze 2009    Temat postu: Mecz Victory Mełgiew - Adampol Back to top

Kolejny wydrukowany mecz na niekorzyść Adampola (pierwszy byl przeciwko Siedliszczkom). Gospodarze zmieniają sędziego bo ten w 60 minucie prawidłowo podyktował karnego dla Adampolu. Gospodarze wstawiają w jego miejsce swojego zawodnika z pola, który gwizdał WSZYSTKO dla Mełgwi. HEHE . Nie wiem czy sie śmiać czy płakać bo ta liga poza kilkoma normalnymi druzynami to jest wielki cyrk i żenada. WSTYD !!!

Givera
Yahaya man!

Posty: 46

PostWysłany: Nie 18:03, 07 Cze 2009    Temat postu: Back to top

Dziwi mnie to bo dla niektorych w tej lidze wynik jest naprawde wazny i niewazne jak aleby wygrac. Smutne.. Ale no coz moze sie zobacza choc raz w LPP Very Happy

GOLKIPER

PostWysłany: Nie 22:50, 07 Cze 2009    Temat postu: Re: Mecz Victory Mełgiew - Adampol Back to top

Gość napisał:

WYMIANA SĘDZIEGO? TO DOBRY NUMER! Laughing DUŻO KARNYCH W TEJ LIDZE-TŁUMACZĘ TO NIE GRANIEM NA SPALONE. ALE JAKBY GRAC NA SPALONE TO BYŁBY DOPIERO CYRK. PANOWIE Z SĘDZIOWANIEM NASTĄPIĄ ZMIANY. JUŻ DOŚĆ. CZEKAM NA RADYKALNE PROPOZYCJE. SZKODA DOBRYCH MECZÓW DLA ŚMIESZNYCH GWIZDKÓW. W TYM WYPADKU TO MEŁGIEW WYSTAWIŁA SĘDZIEGO I NIE WIDZĘ PODSTAW ŻEBY GO W CZASIE MECZU USUNĄĆ. JEŚLI WYSTAWIA SIĘ CYRKOWCA TO TRZEBA LICZYĆ SIĘ Z KONSEKWENCJAMI ŻE DA KICHE KTÓRA PRZYLGNIE DO DRUŻYNY. CIEKAWE JAK BĘDĄ PŁAKAC JAK ADAMPOL ZROBI PODOBNY NUMER.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny