PostWysłany: Sob 23:58, 20 Maj 2006    Temat postu: kolejna kolejka Back to top

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 238

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Nie 1:27, 21 Maj 2006    Temat postu: Back to top

DT-Starostwo 1-1 z tego co wiem. Jutro my walczymy z Melgwia. 4 punkty powinny nam dac utrzymanie 6 miejsca Smile

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Nie 18:10, 21 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Mełgiew-Sokół 2-2 (1-1)

Bardzo wyrównany mecz, jedni i drudzy mieli sporo okazji. 2 karne dla Mełgwi, w tym jeden z kapelusza i na szczescie spudlowany.

Jak nas wczesniej ostrzegano, gospodarze grali agresywnie i chamsko, nie brakowalo agresji a nawet pogrozek.
Sedziowanie na tragicznym poziomie ale w sumie po tej lidze wiecej sie nie mozna spodziewac. Mielismy 4 punkty w kieszeni ale w koncowce meczu nasz bramkarz szmate puscil:/
Ogolnie niezbyt dobry mecz w naszym wykonaniu

gracz

PostWysłany: Nie 22:33, 21 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Paku sedziowanie to było gorsze niz w majdanku. Sędzia zachowywał sie jakby wczoraj sie spirytu ruskiego nachlał i dziś miał zaćme po nim.Ile faulów zawodników drużyny nie było odgwizdanych a już o tych dwóch faulach w polu karnym i ręce również w polu karnym nie bede wspominał. Najlepiej oddaje to sędziowanie to co powiedział sam sędzia po meczu, cytuje: "my się nauczyliśmy sędziować w majdanku kozickim". Cała prawda o drużynie z Mełgwi to to że umiejetności to oni nie wiele mają ale sędzia jest ich gwarantem na jakieś punkty.

Stenmar

PostWysłany: Nie 23:21, 21 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Prawda cała jest taka, że jak każdy wie nie sędziują sędziowie ale ci co mają w odpowiednim czasie gwizdek. I tyle. Więc przestańcie wszyscy pieprzyć na temat sędziowania bo wszyscy u siebie rzeźbią na potęgę. Przecież to nie są sędziowie po kursach itp. Jedni się skarżą na drugich i tak w kółko.
Protesty i inne cuda.
Piaski w tym przewodzą zamiast grać w piłkę amatorsko to wygrywają przy stoliczku. To nie MŚ. I dobrze że Adampol ich rozpieprzył w puch. Może sobie chłopczyki przemyślą, że gra nie polega na siedzeniu przy stole i kombinowaniu jak upierdzielić przeciwnika zgodnie z regulaminem.

PostWysłany: Pon 11:31, 22 Maj 2006    Temat postu: Back to top

hejka, Pako napisz coś więcej o tej Mełgwi. Młodzi? starsi? Grają piłką czy na aferę? My się żadnych pogróżek nie boimy, grać ostro potrafimy. Chamstwo? Czyżby to taka druga Struża?

Phoxx
Yahaya man!

Posty: 50

PostWysłany: Pon 11:46, 22 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Wygraliśmy z Majdankiem Kawęczyńskim 5-1 (3-1) Pierwsza bramka padła już w 20 sekundzie! Trzy podania, przerzut, Adrian Futa wychodzi sam na sam i strzela. Niespodziewanie Majdan wyrównuje kilka minut potem. Obrońcy nie mogą wybić piłki, bramkarz nie może złapać. Tak to się kończy. 2-1 Adrian Futa ponownie w sytuacji sam na sam. Kiwa bramkarza i strzela do pustej bramki. 3-1 główka Adriana po dośrodkowaniu Piotrka Kusowskiego. Do przerwy cztery bramki. Druga połowa rozpoczęła się identycznie jak pierwsza. Bardzo szybki gol dla Brzezic. Rafał Szafrański ładną główką zdobywa gola, asystuje Piotrek Kusowski. 5-1 Fuji jeden na jeden, bramkarz broni pierwszy strzał, dobitka wpada. Majdan grał ambitnie, po wyrównaniu mogli nawet wyjść na prowadzenie. W dugiej połowie nie mieli nic do powiedzenia. Teraz my jesteśmy na 6. Nie wiem jakim cudem Dream Team zremisował, słyszałem że z rzutu karnego. Ale stracili tylko jedną, respect.

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Pon 14:12, 22 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Do Stenmar

Nie chodzi o to, juz chuj z wynikiem jakbysmy lepiej grali nie byloby problemu. Ale przy stanie 1-1 sedzia gwizdzacy karnego z kapelusza? zenada.... na szczescie nie strzelili go. albo jak sedzia pozwala na ostra bezpardonowa gre to wszyscy zaczynaja tak grac i wtedy po prostu szkoda nog... trzeba sie szanowac przeciez to amatorstwo a nie walka o World Cup czy cus Smile

Do Phoxx

To zawodnicy rozni jest troche mlodziezy ale sa i "weterani", maja chyba kilku playerow co maja za soba jakas ze tak powiem "kariere", widac bylo ze ograni. Ale to doslownie 2,3 takich. Graja raczej na wiwat, pilka do przodu i wszyscy leca malo gry w srodku pola. Slabi kondycyjnie. Do pojechania. Akurat nam z nimi nie poszlo Sad
Stylem gry przypominaja nieco Struze ale sa duzo bardziej ambitni i walczacy, no i maja lepsza atmosfere. Poza tym.... sedziego maja u siebie Very Happy
No my wczoraj zawiedlismy, nie moglismy nic strzelic wiecej a i bramkarz sie nie popisal w koncowce.
Bywa

phoxxx

PostWysłany: Pon 15:02, 22 Maj 2006    Temat postu: Back to top

My gramy słabiej w porównaniu z jesienią, ale wygrywamy. Struża jest zajebista, z Kozicami stracili bramkę w pierwszej akcji nastepnę dwie po 10 minutach. i po meczu. Teraz chyba z nimi gracie? Najlepszy obrońca złamał kość śródstopia. Będzie jeszcze łatwiej. Wystarczy szybko strzelić. Ale my z nimi mamy przewalone. Derby dzikiego wschodu Smile zbiorą najlepszy skład i nie odpuszczą do ostatniej minuty. Brzezice z Sokołem klepały w pierwszej połowie ale brakowało ostatniego podania. w Piaskach grał Sebastian Samborski. On gra w Piascovii! O ile wiem nie jest zapisany jako junior. Powinien być walkower. Exclamation

Phoxx
Yahaya man!

Posty: 50

PostWysłany: Wto 13:32, 23 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Dream team ma dwóch juniorów w kadrze:-) Flor i Samba. ??? Raz gra jeden raz drugi?

Do kurewskie życie: Avia spadła już do Ligi powiatowej? że o niej tutaj piszesz?

VeG2000
Yahaya man!

Dołączył: 21 Cze 2005
Posty: 60

Skąd: Piaski

PostWysłany: Śro 0:20, 24 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Junior Razz czlowieku on nigdzie nie gra Smile a ja jestem w wieku senjorskim i co ?? Razz

Phoxx
Yahaya man!

Posty: 50

PostWysłany: Czw 11:03, 25 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Flor nie gra? Był w trampkarzach Piaskovii, jest zgłoszony w waszej kadrze jako junior. Zgłosiliście kadrę bez dat urodzenia, kilku zawodników nie ma nawet podanego imienia Razz .Swoich ludzi nie znacie? Jak taka drużyna np. z Mełgwi, jeśli chcieli by sprawdzić ma was zweryfikować. Jeśli w liście zawodników jest samo nazwisko? Co to oznacza że mogą grać wszyscy z powiatu o tym nazwisku? Teoretycznie tak jest. Bo jak sprawdzić? Wiem że nie są to jakieś gwiazdy, ale porządek musi być.