PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU LUBELSKIEGO

PostWysłany: Czw 1:53, 17 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

haaaa powodzenia chlopaki !!! Very Happy

ciekawy

PostWysłany: Czw 22:11, 17 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Prośba do Jacka, czy możesz przybliżyć koszty jakie trzeba ponieśc aby zgłosić się do Pucharu Polski? Są opłaty za każdego zawodnika?

Jack

PostWysłany: Czw 23:43, 17 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Proszę bardzo Smile
1. Za zgłoszenie zawodników nie ponosi się żadnych kosztów. W LZPN zgłasza się listę zawodników (imię i nazwisko, data urodzenia) podbitą przez lekarza np. rodzinnego. Warunek udziału zawodnika to roczna przerwa od jego ostatniego zgłoszenia w klubie sportowym.
2. Wynajem i przygotowanie boiska na którym rozgrywa się mecze. Tu koszty zależą od tego gdzie się wynajmuje, tzn. w jakim klubie. Boisko musi być wcześniej zweryfikowane przez LZPN.
3. Koszty delegacji sędziowskich - za jeden mecz trzech sędziów w granicach 200 złotych.
4. Sprzęt - minimum trzy piłki meczowe koszt w granicach 200 złotych.

ciekawy

PostWysłany: Sob 11:30, 19 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Dzięki, to nie tak dużo. Ale jeden lekarz chyba nie podbija tej listy, chyba że wszyscy chodzą do tego samego:)

yachtp

PostWysłany: Sob 15:17, 19 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

a kto powiedział że muszą :> ; ) ?

Jack

PostWysłany: Wto 9:58, 22 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

Lubelski Związek Piłki Nożnej w Lublinie rozlosował pary V rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu lubelskiego. We środę 30 września br. o godz. 15.30 na stadionie Avii przy ul. Sportowej 2 drużyna Starostwa Świdnik zagra z liderem klasy okręgowej - Wieniawą Lublin. Pozostałe pary tworzą: TUR Milejów - Unia Bełżyce, Lewart Lubartów - Janowianka Janów Lubelski, MKS Ryki - Lublinianka Lublin, Opolanin Opole Lubelskie - POM Iskra Piotrowice, Orion Niedrzwica - Cisy Nałęczów.

GOŚĆ

PostWysłany: Wto 14:21, 22 Wrz 2009    Temat postu: Back to top

OBAWIAM SIĘ Very Happy , ŻE STAROSTWO WYGRA TEN MECZ. ALE PROSZĘ PAŃSTWA! CZY KTOŚ ZWRÓCIŁ UWAGĘ JAKIM BUDŻETEM DYSPONUJE NASZA LIGOWA CHELSEA. NO CUŻ GRATULACJE . WKOŃCU REPREZENTUJĄ NASZA LIGĘ. POWODZENIA

w reg. czasie gry 1:1 po prowadzeniu Starostwa,
potem w dogrywce niestety 2:3 dla gości.

Jack

PostWysłany: Pią 16:14, 02 Paź 2009    Temat postu: Back to top

Piłkarska drużyna Starostwa Powiatowego Świdnik walczyła dzielnie, ale w V Rudzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu lubelskiego odpadła z dalszej rywalizacji. Po zaciętym i niezwykle emocjonującym meczu po dogrywce uległa liderowi klasy okręgowej – Wieniawie Lublin 2:3.
Spotkanie miało wyrównany przebieg. Świdniczanie od początku nastawili się na rozbijanie akcji ofensywnych rywali i wyprowadzanie szybkich kontrataków. Po jednym z nich w 32 minucie prowadzenie w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył Krystian Zawadzki. Radość gospodarzy nie trwała zbyt długo bo jeszcze przed przerwą lublinianie zdołali wyrównać, a gola strzałem z kilku metrów zdobył kapitan Michał Denis. Druga część gry nie przyniosła już goli, a najlepszą okazję na przechylenie szali zwycięstwa na korzyść Starostwa miał w 83 minucie Jacek Kochalski. Niestety przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Wieniawy. Po 90 minutach był remis 1:1 i sędzia zarządził dogrywkę 2 x 15 minut. Lepiej zaczęli ją przyjezdni, którzy już trzy minuty po wznowieniu gry trafili do siatki. Piotra Chlebusia pokonał Rafał Bielak. Świdniczanie ani myśleli poddawać się i uparcie dążyli do zdobycia wyrównującej bramki. Sztuka ta udała się Przemysławowi Drozdowi w 110 minucie spotkania. Kiedy wydawało się, że o losach awansu do kolejnej rundy decydować będą rzuty karne na sześć minut przed końcem dogrywki wynik rywalizacji na 3:2 dla Wieniawy ustalił Emil Gogół, który wykorzystał błąd naszej defensywy i mając przed sobą tylko bramkarza trafił obok niego do siatki.
STAROSTWO ŚWIDNIK – WIENIAWA LUBLIN po dogrywce 2:3 (1:1, 1:1)
Bramki: Krystian Zawadzki (32'), Przemysław Drozd (110') – Michał Denis (40'), Rafał Bielak (93'), Emil Gogół (114').
Starostwo: Chlebuś, R. Błaszczak, Pędzisz, P. Kochalski, Duda, Tokarz, J. Błaszczak, Marzenowski, Wojda (59' J. Kochalski), Zawadzki, Drozd.
Wieniawa: Susz, Stróżak (46' Hofman), Prus, Boniaszczuk, Pszczoła, Denis, Baran (59' Bondarenko), Wójtowicz (75' Dadej), Gogół, Bielak, Marciniak (46' Wójcik).
Żółte kartki: Marzenowski, Drozd, R. Błaszczak (S) – Wójtowicz, Prus, Wójcik (W).
Sędziował : Łukasz Woliński (Lublin).