Yahaya man!

Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 57

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Pon 18:38, 22 Sie 2011    Temat postu: SEZON 2011/2012 - I KOLEJKA (28.08.2011) Back to top

* Sokół Świdnik - Green Devils Minkowice
* Brzezice - KS Sawa-Adampol Świdnik
* Dywany Łuszczów - OSP Majdan Kawęczyński
* Starostwo Świdnik - Helios Bystrzejowice

PostWysłany: Pon 21:17, 22 Sie 2011    Temat postu: Back to top

No i stało się.... Trzeba było sluchac Patryka, mial chlopak racje i wyszlo na jego. No ale to bylo do przewidzenia ze liga nie wystartuje, przeciez zglosilo sie tylko 8 druzyn szkoda wielka szkoda...Wink

kash

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 32

PostWysłany: Wto 12:19, 23 Sie 2011    Temat postu: Back to top

I spoko:) a dzisiaj właśnie mija okrągła rocznica 10lecia powstania Sokoła Świdnik!! 90minut.pl nawet do dokumentuje;)

Jack
Yahaya man!

Posty: 57

PostWysłany: Śro 11:33, 24 Sie 2011    Temat postu: Back to top

Mecz: Starostwo Świdnik - Helios Bystrzejowice w niedzielę o godz. 17 na boisku przy ul. Turystycznej
PS. Pozdrowienia dla "sokołowców" z okazji jubileuszu 10-lecia Wink powodzenia w lidze... Smile

gracz

PostWysłany: Czw 17:57, 25 Sie 2011    Temat postu: Back to top

czy tu ktos jest chory na glowe z podawaniem informacji ze nie ma ligi? Very Happy

Patryk

PostWysłany: Pią 11:04, 26 Sie 2011    Temat postu: Back to top

Nie ma ligi bo co to za liga bez Gardzienic, Stenmaru, Mełgwii. Teraz to popłuczyny.

grajek

PostWysłany: Pią 11:57, 26 Sie 2011    Temat postu: :) Back to top

Patryk napisał:

zopomniales jeszcze o Janówku,Zrywie Kawęczyn,Okna FM,Piaskach,Majdanku K.wtedy to sie działo uuuu ale to nie nasza wina ze się rozpadły te ekipy dobrze ze są jeszcze chętni do grania pozdrawiam wszystkich grajków

PostWysłany: Pon 14:16, 29 Sie 2011    Temat postu: Back to top

co się stało z Adampolem? Mieli taki słaby skład czy Brzezice maja wzmocnienia?

Pamfuła

PostWysłany: Pon 14:50, 29 Sie 2011    Temat postu: Falstart Adampolu Back to top

Adampol pewnie miał problem z zebraniem składu, zresztą jak większość ekip w tej kolejce. Ale to nie zmienia faktu, że dali dupy. Drużyna, która w tamtym sezonie długo walczyła o michę nie może pozwalać sobie na takie wyniki. Żal.

Przemek

PostWysłany: Pon 15:56, 29 Sie 2011    Temat postu: wyniki Back to top

Brzezice bez wzmocnień. Pierwsza połowa przewaga Brzezic sporo akcji, słupki. Adampol tylko kilka strzałów w tym jeden na pustą bramkę nietrafiony. Druga połowa przewaga gości, bramka z kontry, potem błąd bramkarza Adampola (wyrzucenie piłki do nie swojego zawodnika i gol). Pod koniec bramkarz Brzezic przepuścił dośrodkowanie. Adampol jeszcze ze dwa razy w drugiej połowie na pustą bramkę nie strzelił. Lepiej kondycyjnie wytrzymali gospodarze i mieli trochę szczęścia, dlatego wygrali.

PostWysłany: Pon 19:27, 29 Sie 2011    Temat postu: Back to top

Piłka panowie, piłka... w tym sporcie tak to już jest, że faworyci czasem przegrywaja. Wiec nie wem czemu sie pastwicie nad Adampolem. I od razu mowie ze nie gram ani w jednej ani w drugiej druzynie a tym bardziej zadnej nei kibicuje.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny