Sokół Świdnik- Dream Team Piaski 4-6 (3-3)

Yahaya man!

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 238

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Nie 22:02, 25 Wrz 2005    Temat postu: Sokół Świdnik- Dream Team Piaski 4-6 (3-3) Back to top

Dzisiaj polegliśmy z silną ekipą z Piask 4-6. Szkoda trochę bo mecz był naprawdę bardzo wyrównany zwłaszcza w pierwszej połowie, jednak zabrakło dzisiaj naszych podstawowych obrońców a i bramkarz rozgrywał pierwszy mecz po miesięcznej przerwie.

Skąd: Piaski

PostWysłany: Wto 18:18, 27 Wrz 2005    Temat postu: macie potecjal :) Back to top

Czy ja wiem w obronie zagraliscie przyzwoicie, w ataku szybkosc wasza byla odczuwalna choc wiekszosc atakow byla malo zorganizowana.

Pokonalismy starostwo 3:6, Sokol 4:6, i mam nadzieje ze pokonamy Adampol 6:0 Smile ale wiem ze bedzie to prawie niemozliwe bo Adampol skutecznosc ma niesamowita widac to po bramkach Smile To bedzie widowisko Smile

Pozdro dla wszystkich kibicow ze swidnika Smile jak bedzie leprza frekfencja na morawach wtedy wasze drozyny ( tyczy sie to i naszej ) beda grac lepiej:)
Sokol macie POTENCJAL wykozystajcie go !!!!!!!!!!!!

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Śro 0:02, 28 Wrz 2005    Temat postu: Back to top

Obrona grała mało zdecydowanie, brakowało niekiedy koncetracji i stąd te błędy. Atak i pomoc mamy już całkiem nieźle zgraną, w końcu wbiliśmy wam te 4 brami:D Chociaż przy odrobinie szczęście w 2 połowie mogliśmy strzelić więcej.

Mam nadzieje że ta wpadka z wami będzie ostatnią i do końca sezonu będziemy jechać bez porażki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny