Forum kibicow Lig Regionalnych

Stracił zęby na powiatówce

brak informacji
Go¶ć

PostWysłany: Pon 21:21, 15 Lis 2010    Temat postu: Stracił zęby na powiatówce Back to top

PostWysłany: Pi± 13:37, 19 Lis 2010    Temat postu: Back to top

No wlasnie a skoro ktos cos o tym wspomina to niech sie podzieli ta wiedza.

PostWysłany: Nie 16:10, 21 Lis 2010    Temat postu: Back to top

Brzezice - Helios 5:4. Po meczu podobno było gor±co, ale nie byłem to nie chcę się wypowiadać, ani tym bardziej komentować.

ja troche wiem
Go¶ć

PostWysłany: ¦ro 18:06, 24 Lis 2010    Temat postu: mecz Back to top

Bramkarz gości grał pod ostre słońce, trudno było bronić. Już po pierwszych dwóch minutach gospodarze prowadzili 2-0. Do przerwy było chyba 4-3, dwie bramki dla gospodarzy padły po wolnych z daleka, w tym jedna w środek bramki tak że piłka strąciła bramkarzowi czapkę z daszkiem. Potem był na początku połowy rzut karny dla gospodarzy, mecz skończył się 5-4. Pod koniec meczu był jeszcze 1 rzut karny spowodowany przez bramkarza gości, spóźnił się do piłki i wpadł na napastnika. Sędzia odstąpił od podyktowania jedenastki z obawy że dojdzie do rękoczynów. Bramkarz go zwyzywał i dostał karę minut. Mecz się skończył, wszyscy schodzili z boiska. Bramkarz zaczepiał jednego zawodnika, ten mu odpowiedział, doszło do szarpaniny, większość ludzi rodzielała ich ale znaleźli się tacy którzy woleli się bić.