Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

UWAGA KIEROWNICY - ZEBRANIE!!!

Jack

PostWysłany: Pią 14:47, 16 Lis 2007    Temat postu: UWAGA KIEROWNICY - ZEBRANIE!!! Back to top

W poniedziałek 19 listopada o godz. 17.30 w Domu Kultury w Piaskach odbędzie się zebranie weryfikacyjne rundy jesiennej naszej ligi. Obecność przedstawicieli wszystkich zespołów obowiązkowa!!!

pako
Yahaya man!

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 238

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Pią 19:49, 16 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Od razu mowie ze z Sokola nikogo nie bedzie. Powod- znowu zebranie na tygodniu, ja mam uczelnie do pozna, moi koledzy rowniez uczelnia lub praca. Wiec od nas nikt nie przyjedzie.

OSP Janówek

Rozpatrzono protest złożony przez drużynę Zryw Kawęczyn dotyczący meczu w Gardzienicach: Grom - Zryw, przerwanego w 70 minucie przy stanie 1:1. Postanowiono utrzymać wynik z boiska jako końcowy dla tego spotkania.
Nierozegrany mecz ostatniej kolejki Zryw - Stenmar został zweryfikowany jako walkower 0:3 v.o.
Ustalono, że następne zebranie kierowników drużyn odbędzie się w pierwszych dniach marca 2008 roku przed rozpoczęciem rundy rewanżowej.

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Wto 14:46, 20 Lis 2007    Temat postu: Back to top

a co z meczem Helios-Sokół? Bo zostal on nierozegrany a gospodarze nie dali jednoznacznie odpowiedzi czy sa sklonni przelozyc.

Jack

PostWysłany: Wto 15:15, 20 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Skoro gospodarze nie chcieli przełożyć, a Wy nie pojechaliście na mecz to niestety weryfikacja brzmi 3:0 v.o. dla gospodarzy Crying or Very sad

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny