PostWysłany: Nie 20:44, 13 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Stenmar - Mełgiew 4 do 2

artnam

PostWysłany: Nie 21:34, 13 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Starostwo Świdnik - Brzezice 3:0 (0:0)

Mecz jak było do przewidzenia ani wyrównany, ani otwarty. Brzezicom najbardziej zależało żeby nie powtórzyć wyniku z jesieni (pamiętne 11:0). Chłopakom ze Starostwa albo nie chciało się robić nam krzywdy, albo nie mieli motywacji. Brzezice jak na brak 4 podstawowych dotąd zawodników wypadły całkiem przyzwoicie. Przyjemny, czysty mecz, co nie znaczy, że bez walki.

Jack

PostWysłany: Pon 0:02, 14 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Bramki: Przemysław Drozd 2, Jarosław Błaszczak.
Fakt, że zagraliśmy jeden ze słabszych meczów w tej rundzie, ale mieliśmy na głowie jeszcze dzisiaj jeden mecz do rozegrania o 17 więc nie forsowaliśmy zbytnio tempa Smile
PS. Graliśmy jeszcze dzisiaj w Rybczewicach na miejscowym festynie gdzie zmierzyliśmy się ze Stryjno Sad Kawęczyn, zespole w większości opartym na Gromie Gardzienice. Wygraliśmy 5:2 (2:2).

janek

PostWysłany: Pon 12:29, 14 Maj 2007    Temat postu: Back to top

A propos karnych - Tylko chlopaki z Bystrzejowic potrafia 3 razy faulowac w polu karnyw w ciagu 3 minut i miec asyste z wykopania piatki w pierwszej minucie Very Happy