Forum kibicow Lig Regionalnych

V KOLEJKA - 27 KWIETNIA 2008
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Jack

PostWysłany: Pią 11:15, 25 Kwi 2008    Temat postu: V KOLEJKA - 27 KWIETNIA 2008 Back to top

Terminarz gier:
Boisko w Świdniku przy ul. Turystycznej:
godz. 12.00 UKS Sokół Świdnik - KS Adampol Świdnik (miejsce jeszcze nie potwierdzone na 100%)

PostWysłany: Nie 18:31, 27 Kwi 2008    Temat postu: wynik Back to top

Starostwo Świdnik - Stenmar Siedliszczki 1 - 5 (1-1)

Jack

PostWysłany: Nie 19:08, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

* Starostwo Świdnik - Stenmar Siedliszczki 1:5 (1:1)
Bramki: Jarosław Błaszczak - Piotr Garliński 2, Piotr Guz 2, Stanisław Szewczyk.
* Świst-Trans Kolonia Struża - OSP Janówek 9:0 (4:0)
Bramki: Kamil Cieśla 3, Mariusz Fidecki 2, Dariusz Gołębiowski 2, Marek Gołębiowski, Mateusz Zawiślak.
* UKS Sokół Świdnik - KS Adampol Świdnik 0:8.

Jack

PostWysłany: Nie 19:25, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

* LKS Mełgiew - Grom Gardzienice 3:3 (1:1)
Bramki dla gości: Marcin Wrzeszcz, Krzysztof Zając i Norbert Zając.

Jack

PostWysłany: Nie 19:40, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

* Helios Bystrzejowice - OSP Majdan Kawęczyński 5:2.

papagol
Młodszy ręcznikowy

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 4

PostWysłany: Nie 19:46, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Do kogo teraz pretensje bo nie sędziował sędzia Pizoń !!!

kibol

PostWysłany: Nie 20:22, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Nie ma co debatować na temat wyniku tego meczu. Starostwo już przed meczem pewnie dopisało sobie punkty i trochę to ich zgubiło. A z drugiej strony Stenmar zagrał naprawdę bardzo dobry mecz i może poza 1 połową wychodziło im wszystko. Gdyby taka skuteczność była w 1 połowie to wynik mógłby być trochę wyższy. I tyle na ten temat.

artnam

PostWysłany: Nie 21:22, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Brzezice - Zryw Kawęczyn 2:2 (1:1) -

Wyrównany mecz chociaż lepszych okazji więcej miał Zryw, m. in karny przy stanie 1:0 dla gości. Sam mecz spokojny, chociaż przyjezdni mieli pretensje, za podyktowanie rzutu karnego za rękę w polu karnym w ostatniej minucie meczu, ale dotknięcie ręką było!!!!!

Po spotkaniu doszło do bardzo nieprzyjemnych incydentów, właściwie bijatyki, z udziałem miejscowych i kilkoma zawodnikami z Kawęczyna. Chcę podkreślić, że nie brał w niej udziału żaden zawodnik z Brzezic, ale jednak te wydarzenia popsuły całkiem przyjemną atmosferę meczu.

artnam

PostWysłany: Nie 21:48, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Do Kilera lub kogoś z Janówka - kiedy rozegramy ten zaległy mecz? Czy np 1 maja wchodzi w rachubę? skontaktujcie się z kierownictwem Brzezic

Gosc

PostWysłany: Nie 23:21, 27 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Adampol wygral 9:0 a nie 8:0

Jarek nr. 5

PostWysłany: Pon 0:12, 28 Kwi 2008    Temat postu: zadymiarze Back to top

wywalic z ligi stadiony z Biskupic i Gardzienic, tam jest same buractwo!!!
Tam są tylko zadymy z tymi burakami którzy przychodzą na mecz, i obrażaja wszystkich, i szukaja zaczepki

Jarek nr. 5

PostWysłany: Pon 0:21, 28 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Dzięki chłopaki za meczyk, było ok.
Sędzia zrobil swoje( drukował jak tylko mógł), jakbysmy wykorzystali to co mielismy w całym meczu to by było lepiej, nawet ten antysędzia napierdolony by wam nie pomógł, ktoś już wie jak się nazywał, bo jakoś nikt nie wiedział po całej zadymie która miala miejsce po meczu, a sędzia był głównym sprawcą zdarzenia, uderzył naszego zawodnika z partyzanta, o tak bez orientu i uciekł, a póżniej wiadomo co było, zadyma z miejscowymi którzy cały mecz prowokowali

Miras

PostWysłany: Pon 2:26, 28 Kwi 2008    Temat postu: do nr 5 Back to top

spoko! Biskupice to zawsze było gorące boisko a kibole podpici. Nie słuchać ich pisków i grać swoje to najlepsze chyba recepta. Najgosze, że to nie kibice drużyn tam grających (Struża i Biskupice) tylko miejscowi żule co szukają zadymy. A sędziował taki mały łysy? prowokator pierwszej klasy????!!!!!