Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

WYNIKI 5 Kolejki

NR. 24

PostWysłany: Nie 14:33, 16 Wrz 2007    Temat postu: WYNIKI 5 Kolejki Back to top

Janówek : Struża 4:0

Dzieki za mecz chłopaki.

Jack

PostWysłany: Nie 14:49, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

...i dodajmy jeszcze, że bramki strzelili: Grzegorz Bojarski 2, Krzysztof Kulczycki oraz Sebastian Gierszon.

NR. 24

PostWysłany: Nie 14:54, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

... to dodajmy jeszcze ze te bramki byly przecudnej urody Wink

Jack

PostWysłany: Nie 15:39, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

OSP Majdan Kawęczyński - Helios Bystrzejowice 1:4
Bramki dla zwycięzców: Dariusz Kosik 2, Dariusz Gustaw i Tomasz Kozak.

Jack

PostWysłany: Nie 15:45, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

KS Adampol Świdnik - UKS Sokół Świdnik 11:1 Shocked
Bramki dla zwycięzców: Andrzej Miciuła 6, Łukasz Bartkowicz 3, Sebastian Marek 2.

Kibic

PostWysłany: Nie 17:18, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

... to dodajmy jeszcze ze te bramki były przecudnej urody

No rzeczywiście, bo wszystkie strzelane z dystansu wchodziły, można powiedzieć, do "pustej " bramki

PostWysłany: Nie 17:41, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Grom - Mełgiew 6:1 (2:0)

żeby uspokoić sytuacje po ostatnich meczach daliśmy żeby sędzia był od przyjeznych

Jack napisał:

Dla przegranych bramka bezposrednio z rzutu roznego: Marcin Dąbrowski.

Ładnych bramek mozna doliczyc sie było nie wiecej niz palców na jednej rece Razz chociaż to i tak nie mało Embarassed

Oddalismy mecz po dwóch szybko głupio straconych bramkach zsfrustowani oraz bez formy tego dnia na taka druzyne oddalismy latwo ten mecz za latwo Smile

Grom Gardzienice - LKS Mełgiew 6:2.
Bramki dla gospodarzy: Norbert Zając 2, Karol Parka 2, Przemysław Hereć i Zbigniew Krupa.

Miras

PostWysłany: Nie 23:49, 16 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Przegraliśmy z Janówkiem.... bo nie mamy bramkarza na każdym meczu.... Janówek oddał 4 celne strzały (2 z rzutów wolnych) i padły 4 bramki. A przecudnej urody była ostatnia - jak Bojar wkręcił w ziemię naszego zawodnika i strzelił technicznie w samo okienko.... Pierwszą i trzecią wrzucili sobie do bramki chłopaki co akurat bronili, druga po akcji - kiedy bramkarz był zasłonięty. My mieliśmy sytuacji co najminiej kilka ale Dynia za bardzo chciał, a Gołębie... szkoda gadać - wszyscy spalali się jak juniorzy. Niezły mecz tylko sędzia zamiast gwizdać faule uczył obie drużyny jak się wyrzuca auty. I trochę ostro było w drugiej połowie (moim zdaniem przez sędziego), a liderzy Janówka nie bardzo potrafili uspokoić swoich zawodników. Faktem jest, że sędzia ich wyrzucał na 2 minuty za każdy faul, ale ta gra polega na kopaniu w piłkę... - moi halówkowicze nie są przyzwyczajeni że się ich kopie z tyłu po nogach jak kogoś miną... dlatego było nerwowo. Pozdrawiam i mam nadzieję, że na wiosnę się zamienimy i pogramy na lepszym boisku (waszym).

PostWysłany: Pon 0:07, 17 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

do Jack

Grom Gardzienice - LKS Mełgiew 6:1 jedyna bramka dla gości padła w pierwszych minutach drugiej połowy na 2:1 kontra wyszli 3 na 2 pierwszy strzał bramkarz broni dobitka do pustej bramki

a Grom, mamy beznadziejną skuteczność może z 25% z 100% sytuacji wykorzystane

Jack

PostWysłany: Pon 11:24, 17 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Do gość
Ustalcie jedną wersję wyniku, bo ja mam info od kierownika drużyny Gromu więc z pierwszej ręki... Wink

PostWysłany: Pon 13:32, 17 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Było 6:1 ale jeśli I.Z. mówi że 6:2 to pewnie tak wpisał w protokole to już niech będzie

lopez

PostWysłany: Czw 15:48, 20 Wrz 2007    Temat postu: itd. Back to top

Bramki dla Zrywu strzelali: Jarosław Walczyński-3, Krzysztof Ratajewski -2, Rafał Marciniak-2, Tomasz Tamara-1,Lukasz Pochwatko-1, 2-goście sobie strzelili Laughing

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny