Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

Wyniki 6 Kolejki

Nr. 24

PostWysłany: Nie 15:31, 23 Wrz 2007    Temat postu: Wyniki 6 Kolejki Back to top

Starostwo : Janówek 7:2 (2:2)

Do przerwy wyrownany mecz, chociaz wiecej akcji mialo Starostwo, po przerwie.... no cóż moja drużyna powinna grac a nie dyskutować.... chociaż sędziowanie w drugiej połowie daje wiele do życzenia, ale sędzia nie gra tylko zawodnicy.

Sokół-Stenmar 3-7 (1-3)

W pierwszej polowie mimo wyniku to Sokół przewazal, caly czas goscilismy na polowie rywali i mielismy sporo okazji ale niestety za kazdym razem zabraklo szczescia albo precyzji. Stenmar natomiast wykorzystal wszystko co mial i wygral pierwsza polowe. W drugiej kompletny chaos jesli chodzi o Sokola, ogromne zamieszanie w obronie no i kondycyjnie nieco siedlismy. Stenmar wykorzystal nasze slabosci w 100% i wypunktowal nas Confused

PostWysłany: Nie 19:40, 23 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

to prawda mecz wyrownany,w pierwszej polowie wypunktowalismy sokol jak wytrawny bokser,3-0 pozniej 3-2,a sytuacje mial sokol.Druga polowa to juz dominacja naszych kopaczy i od razu wynik sie powiekszyl,a sokol kontratakowal.W sumie dosc czysty mecz bez hamstwa,dzieki

Jack

PostWysłany: Nie 20:10, 23 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Do meczu Starostwo Świdnik - OSP Janówek 7:2 (2:2)
Bramki: Jarosław Błaszczak 2, Wojciech Chmiel, Grzegorz Martyniuk, Paweł Ferens, Przemysław Drozd, Tomasz Pędzisz - Mateusz Kosiorek, Radosław Kiljanek.
Do Nr. 24
...w zupełności się z Tobą zgadzam, grają zawodnicy, a nie sędzia i to jest najlepsze podsumowanie tego meczu... Smile
Powodzenia w kolejnych spotkaniach, bo macie całkiem dobry zespół, tylko kilku zawodników musi się nauczyć zachowywać w takich sytuacjach jakie miały dzisiaj miejsce... Wink

Okna FM swidnik - KS Adampol Świdnik 1:4 (1:2)
Bramki: Jarosław Pastusiak - Andrzej Miciuła 3, Artur Stańczak.

Jack

PostWysłany: Nie 20:44, 23 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

* Zryw Kawęczyn - LKS Mełgiew 2:3
* Helios Bystrzejowice - Grom Gardzienice 3:1 (1:1)
Bramki dla gospodarzy: Dariusz Kosik 2, Paweł Kozak.
* Świst-Trans Kolonia Struża - OSP Majdan Kawęczyński 6:1

aaba

PostWysłany: Nie 20:51, 23 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Helios - Grom 3:1 (1:1) Mecz ładny w pierwszej połowie, w drugiej to taka kopanina i kłutnie po obu stronach.

kiler

PostWysłany: Pon 10:06, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

co do meczu Starostwo-OSP Janówek
sędzia miał fatalny dzień i nic nie widział na boisku.
Chciałbym od razu zaznaczyć żeby już więcej meczów nie sędziował.bo szkoda grać Sad .

Turek
Yahaya man!

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 48

PostWysłany: Pon 10:34, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Radziu
Piłka nożna to taki sport, w którym należy kopać "kawałek napompowanej skóry" w tak umiejętny sposób aby znalazła się w pomiędzy słupkami bramki przeciwnika.
Niestety nikt tu nie przyznaje zwycięstwa drużynie, która głośniej sie kłóci albo, która połamie więcej kości przeciwnikom.
Cóż sędzia też człowiek, czasami ma kiepski dzień, ale jak mówił już ktoś kiedyś " Żeby wygrać mecz trzeba strzelić przynajmniej jedną bramkę więcej niż przeciwnik".
Jak to już Jack zauważył - poukładacie grę, przestańcie dyskutować i powinno być lepiej.
Co do sędziowania to gdyby się czepiać ze przegraliście przez sędziego to gdybyśmy my przejmowali się, aż tak sędziowaniem a nie grali w piłkę to mecze sędziowane przez Pana Z. przegrywali byśmy nagminnie.
Pozdrawiam i więcej optymizmu na przyszłość.

kiler

PostWysłany: Pon 10:45, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

no dobra ale takie błędy sędziego to już przesada

Jack

PostWysłany: Pon 11:33, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Do kiler:
...no dobra Wink , a to że zawodnik z Waszej drużyny nr 17 w drugiej połowie o mało nie złamał nogi naszemu stoperowi nr 50 to nie jest przesada? Confused Za taki transfer z Majdanku Kozickiego to jeszcze kazałbym dopłacić drużynie odstępującej, bo tego gościa trzeba jeszcze długo i cierpliwie uczyć o co chodzi w grze pod nazwą piłka nożna... Shocked
Piszesz, że sędzia miał kiepski dzień - ok możesz tak uważać. No to zauważ jeszcze kto miał kiepski dzień w Waszej drużynie. Przypomnij sobie jak zachowywał się np. bramkarz... Crying or Very sad
Dla mnie "budujące" było zachowanie Waszego kapitana nr 24, który kiedyś jako pierwszy miałby coś do powiedzenia sędziemu, a tu widzisz pełna kultura i jeszcze starał się uspokajać kolegów... Very Happy on już wie na czym polega ten sport Laughing
Pozdrawiam i głowa do góry "jutro" będzie lepiej!

Jack

PostWysłany: Pon 11:39, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

...aha i jeszcze jedno. Za dwa tygodnie gracie w Świdniku z Okna FM. Dobra rada przed tym meczem - koniecznie podaj niektórym swoim zawodnikom jakieś środki uspokajające bo będzie taki spokojny, młody chłopak, który dopiero uczy się sędziować. Proszę, miejcie dla niego wyrozumiałość. Przyjdę popatrzeć bo może być ciekawie... Rolling Eyes
Pozdro!

OFM

PostWysłany: Pon 12:30, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Jack potym co zobaczylem w waszym meczu chodzi mi o janowek to napewno niebedzie sedziowal ten mlody spokojny chlopak bo boje sie ze chlopaki z janowka "zabija"go to co niektorzy z janowka pokazali to zenada ja rozumiem ze mozna sie wkurzyc jak sedzia drukuje ale i tak wam to nic niedalo a wrecz [przeciwnie zaczeliscie sie wkurzac krzyczec i gra wam nieszla trzeba bylo grac swoje a wynik zapewne bylby inny bo dopoki graliscie w spokoju graliscie dobrze nawet moge stwierdzic ze momentami przewazaliscie niewiem
jak pojedzicie do melgwi(mozliwe ze zmienilo sie juz i niejest tak jak bylo)to wtedy zobaczycie "sedziowanie" tylko z jednym wyjatkiem tamtejszy sedzia niepozwoli sobie na takie zachowanie waszych zawodnikow

kiler

PostWysłany: Pon 13:25, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

no widziałem jak ten chłopak sędziuje na meczu OFM-Helios
to samo co wasz sędzia we wczorajszym meczu
ale już skończmy temat naszego meczu.
zobaczymy za tydzien mecz z sokołem jak bedą kszyki i to co wczoraj to nie ma co grać dalej. albo się odsunie paru zawodników od gry.

PostWysłany: Pon 13:49, 24 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

sendzia w meczu Starostwo- OSP Janówek to juz przesada, ten człowiek niech sie nie zajmuje sedziowaniem bo niema o tym zielonego pojęcia. dziwne, że niezauważał błędów popełnianych przez Starostwo i tylko sedziował na ich korzyść Exclamation I to sie nazywa sendziowaniem Exclamation Exclamation Exclamation

Po 2 połowie wiadomo było ze sedzia chciał wygrać mecz za zawodnikow. Nie mowcie o zachowaniu Janówka, troche przesadzali z tymi krzykami ale z jednej strony mieli racje ile mozna wytrzymaywac takie dziurawe sędziowanie Exclamation cała dróżyna powinna zejść z boiska i to by było najlepszym rozwiązaniem Exclamation Exclamation

Piszecie tylko o zachowaniu Janówka zobaczcie jakie zachowanie miało Starostwo gdzy ktos podaje reke a dostaje prawie po gębie no to niewiem czy to jast taka gra fer Exclamation było wiele takich zachowan z ich strony. Gdy sie kłócili ze ktos kopnał kogos kilka razy na meczu wiecie jak macie takie osoby to niepowinny grac w piłke tylo zajac sie szydełkowaniem, Wink Bo wiadomo że piłka to nie jest sport zabardzo bezpieczny ale i nie dla panienek.... Laughing,

Na takich meczach powinni byc sendziowie z poza dróżyn i nie było by kłótni i pretensji do nikogo Exclamation

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny