Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

Wyniki - 7 kolejka

Jack

PostWysłany: Nie 16:33, 30 Wrz 2007    Temat postu: Wyniki - 7 kolejka Back to top

* OSP Majdan Kawęczyński - Starostwo Świdnik 0:7 (0:3) Very Happy
Bramki: Tomasz Pędzisz 2 (w tym jedna z karnego), Wojciech Chmiel 2, Paweł Ferens 2, Przemysław Drozd.
Nienajgorszy mecz w naszym wykonaniu, ale nadal brak skuteczności, m. in. przy 0:0 rzut karny w słupek (Krzysztof Żurek) Shocked , a potem jeszcze poprzeczka (Przemek Drozd) Confused . Gospodarze grali bardzo ambitnie, dzięki chłopaki za grę fair i obiektywne sędziowanie. Powodzenia w kolejnych meczach! Wink

* Grom Gardzienice - Świst-Trans Kolonia Struża 1:2 Laughing
Bramki: Marcin Kostrzewa - Mateusz Zawiślak, Paweł Madyjewski.

PostWysłany: Nie 19:00, 30 Wrz 2007    Temat postu: Re: Wyniki - 7 kolejka Back to top

Jack napisał:

Zryw Kawęczyn- Helios Bystrzejowice 7-4 Rolling Eyes

Bramki dla Zrywu:
Tomasz Tamara 2, Raał Marciniak 2( obie z karnego), Jarosław Walczyski 2, Michał Barwiak 1

OSP Janówek-Sokół Świdnik 2-2

Nie bylem na meczu ale z relacji kolegow wiem ze Sokół prowadzil 2-1 do ostatnich minut.

Pozdrawiam

kibic

PostWysłany: Nie 20:47, 30 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Stenmar - Okna FM 5 - 2 (2 - 1)
bramki dla Stenmaru: Nowosadzki Wojtek x 2, Śliwa Sławek x 1, Kalicki Mariusz x 1, Wilkołek Andrzej x 1 Very Happy

17

PostWysłany: Nie 21:43, 30 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Zryw-Helios 7:5
helios był lepszy. sedzia był do dupy większego durnia nie widzialłam

orange

PostWysłany: Nie 21:44, 30 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

zarowno sokol jak i okna z ktorymi gralismy,widac ze sie chlopaki rozkrecaja,takze mysle ze jeszcze nie raz sprawia niespodzianke.

PostWysłany: Nie 22:08, 30 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

17 napisał:

Helios za bardzo przed meczem sie podjarał, dopisali sobie już punkciki.
Następnym razem więcej grać a mniej gadać Panowie
Mecz był b. ładny chłopaki zostawili dużo zdrowia.

do boju Sokół - gratulacje!
Janówek to naprawdę solidna ekipa i zrobiliście DUŻĄ niespodziankę!
tak samo i Struża.
Reszta była do przewidzenia.
zaczyna się robić ciekawie, liga zaczyna się dzielić na mniej więcej połowę, sześć drużyn zaczyna uciekać a reszta goni. Czekam na włączenie się do walki o pierwszą 6 Janówka no i ciekawe kiedy Grom się obudzi.
pozdrawiam.
PS. A sędziowanie w Kawęczynie to zawsze jest ciekawe doświadczenie, szkoda, że przeważnie bolesne, he he

kibic

Helios był lepszy
Hehehehehehehe
i 7 bramek dostał? lepszy był
ze stenmarem też Helios był lepszy tylko te 11 czy 10 bramek stracił ale był lepszy. Laughing

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Pon 0:26, 01 Paź 2007    Temat postu: Back to top

dzieki Smile caly czas sie ogrywamy i w koncu to przyniesie efekt. Moim celem jako kierownika jest odbudowa druzyny po zeszlorocznym rozpadzie i walka o okolice srodka tabeli Laughing

gość

PostWysłany: Pon 1:28, 01 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Sokół "wzbił się" na przedostatnie miejsce
czyżby rozpoczął marsz do góry?
czy to tylko jaskóka co wiosny nie czyni?
ale chwała chłopakom, że im się chce coć nie szło, są tacy co nie potrafią przegrywać i rezygnują z gry.

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Pon 2:32, 01 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Do gość

Zobaczymy, bedziemy grac swoje, nie popadamy w hurraoptymizm ale tez nie rezygnujemy z walki. Plusem jest to ze najciezsze swidnickie druzyny juz nas zloily Razz wiec teraz przed nami teoretycznie latwiejsze mecze.

PostWysłany: Pon 11:15, 01 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Do Kibic
Mam nadzieję że grom już szybko się obudzi może pomoże w tym powrót 2 podstawowych zawodników stopera i pomocnika i w końcu będzie jakis skład bo ze strużą to składu wogóle nie było 12 zawodników w tym dwóch oldbojów i jeden 13-latek:-)
Powodzenia dla wszystkich w kolejnych meczach!!!!!!

Nr. 24

PostWysłany: Pon 11:56, 01 Paź 2007    Temat postu: Back to top

OSP Janówek - Sokół Świdnik 2:2 (0:2)

No cóż...powiem tak 5 100% akcji w pierwszych 20 min 1 połowy i nic nie weszło!!!!!!!! Sokół 2 i po których padają dwie bramki. Widac że chlopaki naprawde sie rozkręcają. My obudzilismy sie dopiero w 2 połowie, ale nasza skuteczność tego dnia była po prostu (zniewalająca Smile ). Wyrównanie padło dopiero w ostatniej minucie spotkania.... Remis doskonale oddaje to co działo sie na boisku.