Forum kibicow Lig Regionalnych

wyniki 8kolejka

amor

PostWysłany: Nie 15:55, 07 Paź 2007    Temat postu: wyniki 8kolejka Back to top

Starostwo - Grom 5:1 (2:1) 20 pierwszych minut należało do gości pierwsza strzelona bramka i kilka dogodnych sytuacji, słupek. Z biegiem czasu schodziło z nas powietrze. Ostatnie 30min to ciągła przewaga gospodarzy niezliczone wyjścia w przewadze 5 na 3 czy 4 na 3 i tylko w 3 strzelone bramki bo mogło być ich dużo więcej. Najgorszy mecz w wykonaniu sędziego w tym sezonie, był bardzo nie obiektywny. Jedyna drużyna z którą się naprawde chciało grać do tej pory bo zawsze jak tam jechałem to sędzia był na poziomie a w dzisiejszym meczu totalna klapa.
Pozdro dla starostwa dzięki za mecz.

kibic

PostWysłany: Nie 17:26, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Adampol - Stenmar 2 - 4 (1 - 2)

Fajny meczyk gdyby nie sędzia który od lat drukuje jak może dla gospodarzy. Cóż może najwyższy czas pokusić się o kogoś innego do gwizdania.

Sokół-Majdan Kaw 3-1 (1-0)

Co prawda Sokol przez wiekszosc meczu mial optyczna przewage jednak mlodzi zawodnicy Majdanu dzielnie i ambitnie walczyli i przy stanie 1-1 wszystko sie moglo zdarzyc. Dobry mecz, walka z obu stron. Mecz spokojny, bez chamstwa i brutalnych fauli, z niezlym sedziowaniem Marcina Pastusiaka.

kibic

PostWysłany: Nie 19:34, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

śWIST-TRANS KOLONIA STRUżA - ZRYW KAWęCZYN 3-2

kibic

PostWysłany: Nie 20:16, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

podobno okna pogoniły janówek!?!? 7? do 0? - czy ktoś to potwierdzi?

Nr. 24

PostWysłany: Nie 20:31, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Potwierdzam
OFM : Janowek 7:0 (2:0)

Bardzo dobra gra gospodarzy. Powiem tak robili z nami na boisku co chcieli, wszystko Im wychodzilo. A my no coz moze na usprawiedliwienie powiem tylko tyle ze nie bylo w skladzie trzech podstawowych zawodnikow w tym dwoch obroncow, ale to o nczym nie swiadczy. Chlopaki z OFM po prostu zagrali swietny mecz.
Dzieki za mecz i za gre fair, Powodzenia w nastepnych spotkaniach

orange

PostWysłany: Nie 20:55, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

stennmar-adampol 4 2,ale sedzia naprawde nie po raz pierwszy pokazal kogo trzeba faworyzowac. Faule od tylu,ewidentnie zatrzymana reka w polu karnym przez adampol,kiedy nasz zawodnik wychodzil na czysta pozycje.Kiedy nam juz niestety puszczaly nerwy,to slychac bylo od zawodnikow adampola -przeciez to nie liga mistrzow,szkoda ze nie widzieli siebie samych,ale musze przyznac ze nie wszyscy grali po to zeby wyzezbic kosci przeciwnikow.Dla tych pilkarzy podziekowanie za mecz,niektorzy wiedza ze jutro trzeba pojsc do pracy,a rteszta to zabawa.

Miras

PostWysłany: Nie 21:16, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Zryw ma świetnego bramkarza!!!!!!!!!!!!!!!
Wygraliśmy po ciężkiej walce (w 10 min. przegrywaliśmy już 0:2) a na początku drugiej połowy mieli 3 setki!!!!! i niewykorzystane okazje się zemściły.
jak Zryw zagra z większym szczęściem w przyszłym tygodniu to Starostwo może mieć ciężką przeprawę.
U nas pierwsze minuty obu połówek - katastrofa! potem było lepiej. Jak zwykle kłopot z bramkarzem. Skończyło się szczęśliwie bo pokonać bramkarza Zrywu to dzisiaj była sztuka nie lada. Świetny mecz Dadosa i braci Chlebusiów a z Zrywie świetnie Walczyński i wspomniany już bramkarz - nie znam nazwiska.
Pozdrawiam

OFM

PostWysłany: Nie 21:30, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

ORANGE trzeba bylo zobczyc siebie samych w meczu z nami byliscie nielepsi niz adampol tez wslizgi od tylu(kontuzja naszego gracza)i tez wasz sedzia pokazal kogo trzeba faworyzowac wiec niewypisuj bzdur bo kazdy zapomina ze jak gra na wyjazdach to psioczy na sedziego ale jak gra u siebie to ich sedzia robi to samo i jakos to nieprzeszkadza. Adampol to samo grajac z nami unas narzekali ze sedzia to ze sedzia tamto i tez ich sedzia krzyczal zebysmy zmienili bo nienadaje sie i co robi dzisiaj w meczu ze stenmarem??kto byl to wie pozdrawiam

z bocznej linii

PostWysłany: Nie 21:31, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Usłyszane na meczu

Zawodnik Stenmaru do zawodnika Adampola: "Jakbyś kopał w piłkę tak jak w moje nogi to grałbyś w Barcelonie" Laughing

Jack

PostWysłany: Nie 21:45, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Do meczu Starostwo - Grom 5:1 (2:1)
Bramki: Przemysław Drozd (30'), Jarosław Błaszczak (45'), Paweł Ferens (72'), Tomasz Pędzisz (80'), Grzegorz Martyniuk (84-rzut karny) - Karol Parka (3').
Nam zawsze gra się bardzo ciężko z Gromem, widać to już taka tradycja Confused Nie inaczej było dzisiaj, bo po kwadransie powinno być 0:2 (Norbert Zając trafił w słupek) i kto wie jak potoczyłby się dalej ten mecz. Do przerwy wycięgnęliśmy na 2:1, choć gdyby sędzia przy 1:1 "nabrał się" na upadek "Norbiego" przy linii końcowej boiska (z resztą po stykowej piłce ze mną) i podyktował rzut karny to kto wie... Słowa piłkarza Gromu do mnie po tej sytuacji mówią wszystko: "bo na boisku trzeba być cwaniakiem" i ja też się pod tym podpisuję Wink takie jest życie, a piłka nożna w szczególności...
Druga połowa gdzieś od 65 minuty już zdecydowanie dla nas, choć jeszcze przy 2:1 ładnie obok okienka uderzał "Gustaw" i mógł wyrównać na 2:2 i dać nadzieję Gromowi na korzystny wynik.
Ogólnie ciekawy mecz, na który tradycyjnie Nożo i spółka "spięli się" na Starostwo. Tym razem nie wyszło, ale na wiosnę kto wie wszak gramy na wyjeździe w Gardzienicach, a tam, co może się wydać dziwne, jeszcze nie wygraliśmy. Pozdrawiam "Gromoców" i powodzenia w kolejnych meczach.
PS. Do Pana Andrzeja Kostrzewy: życzę jeszcze wielu lat tak dobrej formy w bramce, bo młodsi mogą się od Pana uczyć! Very Happy