Forum kibicow Lig Regionalnych

wyniki 9kolejka

PostWysłany: Nie 20:14, 19 Paź 2008    Temat postu: wyniki 9kolejka Back to top

Grom-Starostwo 2:4 (0:2)

Niespodzianki nie było. Zawodnicy popsuli mecz, nie którym nie dogodzi zawsze racjie mają, nawet zawodowy sędzia nie pomaga . Bardzo ciężkie boisko do gry. Dla nie wtajemniczonych różnica poziomów dość znacząca co widać było na boisku. Pierwsza połowa pod zdecydowane dyktando gości 0:2 to najmniejszy wymiar kary. Gospodarzy było stać raptem na kilka akcji choć po jednej powinno być 1:1 (nie wykorzystany rzut karny - poprzeczka). Drugiej połowie zmiana połów i zmiana obliczu meczu to gospodarze coraz groźniej atakowali. Starostwo kontrowało co przyniosło rzut karny i 0:3. Po chwili troche chaosu w drużynie gości i zrobiło się 2:3. W końcówce po kopaninie w polu karnym wynik ustalony na 2:4.

kibić

PostWysłany: Nie 20:35, 19 Paź 2008    Temat postu: Back to top

OKNA FM -Stenmar 1 - 4 (1 - 0)
Jak widać młodzież wyszalała się w pierwszej połowie którą i tak powinna przegrywać 2 do 3. Po przerwie grający z wiaterkiem Stenmar zrobił co powinien. Jeszcze rzucik karny onroniony przez bramkarza Okienek.
Bramki dla Stenmaru - Sprawka, Zakrzewski, S. Góralski, Hary
dla Okien - zdrajca Kubą zwany lub w innych kręgach Prezesem

Jack

PostWysłany: Nie 21:10, 19 Paź 2008    Temat postu: Back to top

* KS Adampol Świdnik - LKS Mełgiew 1:0 (1:0)
* Brzezice - Bystrzejowice 1:8
* Kamilex Gardzienice - Starostwo Świdnik 2:4 (0:2)
Bramki:
0:1 16' Paweł Małecki (głową) - asysta Wojciech Chmiel
0:2 36' Jarosław Błaszczak (głową) - asysta Jacek Kochalski
37' Ireneusz Ziętek w poprzeczkę z rzutu karnego za faul Piotra Kochalskiego na Michale Kostrzewie
0:3 57' Tomasz Pędzisz (rzut karny za faul bramkarza Rafała Jakubowskiego na Jacku Kochalskim)
1:3 60' Marcin Kostrzewa (rzut karny za zagranie ręką w polu karnym przez Pawła Małeckiego)
2:3 63' Ireneusz Ziętek (silny strzał z 16 metrów pod poprzeczkę)
2:4 88' Przemysław Drozd (z 8 metrów w okienko) - asysta Tomasz Pędzisz

Miras

PostWysłany: Nie 21:34, 19 Paź 2008    Temat postu: Janówek - Dywany Back to top

Janówek - Dywany 1-7 (0-1)
bramki dla gości: Cieśla 3, Gołębiowski Marek 2, Paweł Chlebuś i Mateusz Spólnik po 1.

Posty: 12

PostWysłany: Wto 20:54, 21 Paź 2008    Temat postu: kamilex- starostwo Back to top

kamilex- starostwo .nie było żle rutyniarzy też można ukąsić. nie każdy położy się i będzie czekać na nowy rekord. Czasmi też trzeba pobiegać. ogólnie fajne zawody. pozdrawiam zawiedzionych. DO ZOBACZENIA. Ciężkie boisko? widziałem o wiele gorsze.Sędzia OK, karne w obie strony wszystkie słuszne. będziemy dalej współpracowąć.

Ostatnio zmieniony przez kruszyna dnia Wto 21:03, 21 Paź 2008, w całości zmieniany 3 razy

Jack napisał:

dobra Nasza chopaki!!! dwa gole!!! kto strzelil?? SOKOL FOREVER!!!! Twisted Evil POZDROWIENIA Very Happy