Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

Wyniki I kolejki

artnam

PostWysłany: Nie 20:56, 30 Mar 2008    Temat postu: Wyniki I kolejki Back to top

Brzezice - Stenmar 0:9 (0:2)
Wynik hokejowy, jak zresztą było do przewidzenia, ale pierwsza połowa w naszym (Brzezic) wykonaniu całkiem przyzwoita. Długo udawało nam się bronić przed atakami ogranych gości. Druga połowa, już w 10, bez podstawowego bramkarza, no i nas rozstrzelali. Mimo to kilka całkiem udanych debiutów. Fajna pogoda, fajny mecz, a wynik najmniej dla nas z tego wszystkiego ważny. Za tydzień Janówek, liczymy na pełny (tj 11 osobowy) skład i ciekawe spotkanie.

Przemek

PostWysłany: Nie 23:25, 30 Mar 2008    Temat postu: Back to top

Szkoda że nie wpadła chociaż jedna bramka, bo były okazje. Jedna poprzeczka. Ale debiut był tylko jeden. Niech sobie chłopak kupi ochraniacze:) Ambitnie wchodził.