Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

Wyniki I kolejki

PostWysłany: Sob 21:24, 22 Kwi 2006    Temat postu: Wyniki I kolejki Back to top

Wpisywać wyniki co kto wie Very Happy

Ja wpisuje pierwszy

Sokół-Adampol 4-4 (1-3)
Dobry mecz w wykonaniu obu druzyn aczkolwiek pierwsza polowe zdecydowanie nalezala do gosci. Na szczescie w 2 polowie Sokol zaczal w koncu efektywnie wykanczac swoje liczne akcje co zaowocowalo bramkami. Pod koniec meczu goraco pod jedna i druga bramka, niewiele brakowalo aby ktos z nas zwyciezyl Smile

Oszerniejsza relacja Smile

Na początku meczu przewaga Sokoła który odważnie zaatakował ale bez efektu bramkowego. Adampol ograniczał się do sporadycznych acz groźnych rajdów pod bramkę gospodarzy. Niestety z czasem przewaga klasowych graczy naszych rywali dała znać o sobie. W dość krótkim odstępie czasu straciliśmy dwie bramki. U nas wiele dobrych piłek miał Łukasz Skroban oraz Konrad Jóźwik ale ich strzały były dalekie od ideału. Dopiero około 10 minut przed końcem pierwszej połowy faul na Marcinie Bijasie w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał Sebastian Purc. Niestety ten sam zawodnik kilku minut później strzelił bramkę samobójczą na 1-3- w zamieszaniu podbramkowym chcąc wybić piłkę uderzył mocno w bramkę i Grzegorz Watrak nie miał szans.
Druga połowa to wielka odmiana gry Sokoła. Dużo akcji skrzydłami, duża aktywność pomocników i pewna gra w obronie Michała Śniadeckiego.
Kolejna bramka również autorstwa Purca- po podaniu Marcina Pastusiaka znalazł sie "1 na 1" z bramkarzem i nie miał problemu ze skierowaniem piłki do siatki. Trzecia bramka- ponownie niesamoity "Puro" uderzył mocno piłkę z 18 metrów, po czym odbiła się ona jeszcze od obrońcy Adampola i bramkarz gości nie miał szans.
Ostatnia bramka- na 4-4- padła po strzale naszego debiutanta Michała Śniadeckiego. Grający na stoperze zawodnik oddał silny strzał po ziemi z 25 metrów i piłka obok słupka wpadła do bramki.
Ostatnie 5 minut meczu- znakomite okazje po stronie jednych i drugich. Najpierw po rzucie rożnym dla Sokoła ładnie w polu karnym zachował się Marcin Dmowski (również debiutant), którego strzał z największym trudem obronił bramkarz. Adampol odpowiedział dwoma groźnymi akcjami pod naszym polem karnym.

Stenmar

PostWysłany: Nie 16:36, 23 Kwi 2006    Temat postu: Back to top

Stenmar - Zryw 6 : 1 (1:0)
Co tu więcej pisać.

Jack

PostWysłany: Nie 22:59, 23 Kwi 2006    Temat postu: Back to top

Sportico OSP Majdanek Kozicki - Starostwo Świdnik 4:9.

Brzezice - Janówek 3-2 (0-1)

Na początku goście nie wykorzystali rzutu karnego. Pierwszą bramkę dla Janówka po dośrodkowaniu z wolnego strzelił Sebastian Gierszon. Goście podwyższyli na dwa zero na samym początku drugiej połowy. Nasz bramkarz wypuszcza piłkę, dopada do niej Marcin Bojarski, pierwszy strzał blokuje obrońca, dopiero dobitka z ostrego kąta jest skuteczna. Dopiero wtedy wzięliśmy się do pracy. Kontaktową bramkę (w debiucie) zdobył Rafał Szafrański. Asystował Adrian Futa. Wyrównanie : z rzutu rożnego dośrodkowuje Artur Korbus, bramkę główką zdobywa Futa. Wynik na 3-2 dla Brzezic ustala ponownie Fuji, znów główką. Tym razem wykańcza ładną zespołową akcję, inna sprawa że Janówek odpuścił swoją prawą stronę. Asystuje Rafał Szafrański. Mecz był bardzo wyrównany, więcej sytuacji miał Janówek. My byliśmy skuteczniejsi. Przy wyniku 3-2 Janówek miał sporą przewagę piłka była wybijana z lini, trzeba powiedzieć że goście nie pozwolili nam na dużo. Jeszcze nie jednej drużynie odbiorą punkty. Rzut karny na początku meczu był dyskusyjny, pod koniec spotkania drugą jedenastkę próbował wymusić Marcin Bojarski. Chwycił naszego obrońce za koszulkę, owinał w nią rękę, wszedł mu na nogi i z krzykiem wywrócił się. Żenada i śmiech na trybunach Smile. Sedzia pracował dobrze, pokażcie mi drugiego takiego który dyktuje rzut karny przeciw gospodarzom w niezbyt przekonującej sytuacji. Jeśli przegrywamy to nieszukamy zwycięstwa dzięki "gospodarskiemu" sędziowaniu.

Helios Bystrzejowice - Struża 3-0.