Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

WYNIKI IX KOLEJKA 25 MAJA 2008

Jack

PostWysłany: Nie 17:26, 25 Maj 2008    Temat postu: WYNIKI IX KOLEJKA 25 MAJA 2008 Back to top

* Starostwo Świdnik - Zryw Kawęczyn 9:2 (6:1)
* Okna FM Świdnik - OSP Majdan Kawęczyński 6:5 (2:1)
* KS Adampol Świdnik - OSP Janówek 5:2 (1:1)

Bramka dla Sokoła: Piotr Kulczyński

W pierwszej połowie wyrównana gra, nawet z lekką przewagą Sokoła. W drugiej po karnym za rękę w naszym polu karnym zaczęliśmy hurtowo tracić bramki...

Świst - Trans wygrał z Brzezicami 4:0
bramki: Zawiślak, Kalita, Krzysztowiak, Podkowa.
Jak to ostatnio znowu Struża zaczynała w 10ciu... i znowu nie było bramkarza. Brzezice nie dały rady mimo osłabienia przeciwnika.

artnam
Yahaya man!

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 45

Skąd: Brzezice

PostWysłany: Nie 21:38, 25 Maj 2008    Temat postu: Back to top

Gdyby porównywać składy Struży u Brzezic, to z tymi zawodnikami Struża wygrałaby nawet w ośmiu przeciw dwunastu. Mieli przewagę w każdej formacji i każdym miejscu na boisku, nasza obrona wybiła niezliczoną ilość piłek, ale i jej przytrafiały się fatalne błedy. Grę ofensywną Brzezic lepiej przemilczeć, bo jej nie było.
Co do samego meczu to długo utrzymywał się wynik 1:0 dla Struży, bramka padła po błędzie stopera i strzale z bliska napastnika Struży. W pierwszej połowie nasz bramkarz wybronił jeszcze rzut karny, drugi w sezonie.Pozostałe bramki padły w ostatnich 10 minutach meczu, wszystkie po strzałach z daleka. Najładniejsza była ostatnia, po strzale Pawła Podkowy piłka zatrzymała się w okienku bramki Brzezic.