Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

WYNIKI XVI KOLEJKA 3maja 2009

xxx

PostWysłany: Pią 19:43, 01 Maj 2009    Temat postu: WYNIKI XVI KOLEJKA 3maja 2009 Back to top

Dywany - Kamilex 5:2 (2:0)

OFM

PostWysłany: Pią 20:10, 01 Maj 2009    Temat postu: Back to top

Okna FM-Brzezice 11:2 (3:1)

Jack

PostWysłany: Pią 21:11, 01 Maj 2009    Temat postu: Back to top

Starostwo Świdnik - Helios-Sad Bystrzejowice 9:3 (4:0)
Bramki dla Starostwa: Wojciech Chmiel 2, Tomasz Pędzisz 2, Jacek Kochalski 2, Jarosław Błaszczak, Marcin Wojda, Paweł Tokarz.

artnam
Yahaya man!

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 45

Skąd: Brzezice

PostWysłany: Sob 0:25, 02 Maj 2009    Temat postu: Back to top

Okna FM-Brzezice 11:2 (3:1) - Fatalny mecz w naszym wykonaniu, pierwsza połowa jeszcze znośna, nawet objęliśmy prowadzenie, ale potem było juz tylko gorzej. O drugiej połowie chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Ja sam zmuszony byłem stanąć w bramce, a rękawice na dłoniach miałem drugi raz w życiu. Jak to się skończyło niektorzy widzieli, 8 goli na koncie, z czego chyba połowa moja. Koszmar.
Ale dzięki Oknom za mecz, fajną piłkę gracie, chociaż dzisiaj w okrojonym składzie.

Przemek

PostWysłany: Sob 13:11, 02 Maj 2009    Temat postu: Back to top

Ale dobry był "Dudek Dance" przy jednej bramce, a Tomek na ataku niech gra. Potrafi się ustawić, miał 5 sytuacji.

Ale nic się w lidze nie zmieniło, Okna były lepsze ale gdy Brzezice prowadziły to sędzia im zaczął pomagać. Rzut karny był dla gości w I połowie. Bramkarza nie było bo tydzień temu z Adampolem na tym samym boisku, gospodarze złamali mu żebro i jeszcze uznali przy tym gola!

Pastek

PostWysłany: Sob 19:42, 02 Maj 2009    Temat postu: Karnego nie było !!! Back to top

Ja byłem tą osobą, która rzekomo faulowała zawodnika z Brzezic. Po pierwsze stało się to przed polem karnym. Po drugie razem walczyliśmy o piłkę i zaczepiliśmy się o swoje nogi i wywróciliśmy się. Ani ja ani On nie protestowaliśmy.

artnam
Yahaya man!

Posty: 45

PostWysłany: Sob 20:02, 02 Maj 2009    Temat postu: Back to top

To nie o tą sytuację chodziło Pastek, faktycznie to my obaj starliśmy się przed polem karnym, ale to była normalna walka, żaden faul, chociaż skutki tego kontaktu do dziś odczuwam. Chodzi o ostatniego przez was strzelonego gola, nasz bramkarz leżąc w okolicach piątego metra dostał butem po żebrach, przy okazji piłka wpadła do bramki. Nie chcę się kłócić czy miał piłkę w rękach czy nie. W każdym razie kontakt z waszym zawodnikiem skończył się dla niego fatalnie. Szkoda młodego chłopaka bo dopiero drugi raz stał w bramce i nieźle mu to wychodziło, a tak będzie miał pewnie uraz i między słupkami już nie stanie.

PostWysłany: Nie 13:31, 03 Maj 2009    Temat postu: Back to top

mówimy o tych samych meczach, tylko raz Brzezice grały z Adampolem, i raczej nawet wszyscy byli trzeźwi to o pomyłce nie ma mowy