Turek
Yahaya man!

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 48

PostWysłany: Śro 16:20, 10 Paź 2007    Temat postu: Opinie po 9 kolejce Back to top

tu proponuję umieszczać opinie po 9 - skargi, wnioski zażalenia

OFM(4)

PostWysłany: Nie 21:16, 14 Paź 2007    Temat postu: Back to top

powiem tak:to co wyprawial drugi sedzia w drugiej polowie to parodia zniechecil mnie do grania w tej lidze:(to sie mija z celem

obserwator

PostWysłany: Pon 19:35, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

widzialem wczorajszy mecz majdana vs okna sedzia to przeszedl do histori
1.uznal bramke ktorej niepowinien uznac(podbiegl gracz Ofm i sie pyta coto ma byc zagwizdal pan ze pilka wyszla a pozniej uznaje bramke a sedzia nato oj pomylilo mi sie) dobre
2.uznal kolejna bramke ktorej niebylo ku zaskoczeniu nawet samych pilkarzy z majdana(cofnol swoja decyzje po interwencji pilkarzy z majdana ktorzy pod naciskiem pilkarzy z ofm przemowili swojemu sedziemu do rozsadku)
3.niewspomne ze sedzia byl pijany zeby niepowiedziec naj...
4.chcial za wszelka cene zeby majdan wygral przedluzajac tym samym druga polowke(trwala okolo 60 minut)-usluszane:ktos z boku po zapytaniu ile jeszcze odpowiedzial ze 5 minut mija piec minut a moze i wiecej sedzia krzyczy ze jeszcze 10 minut a ten z boku co powiedzial ze 5 nato no jak przeciez 5 jeszcze a sedzia oj dobra i machnal reka mija 10 sedzia krzyczy ze jeszcze dwie widzac ze majdan cisnie a bylo 2:2 chlopaki z ofm niemaja sily zeby sie bronic a co dopiero o atakowaniu i stalo sie to naco sedzia oczekiwal majdan strzela trzecia bramke i sedzia konczy spotkanie
takich sytuacji w ktorych sedzia ewidetnie podkreslam ewidetnie sedziowal na korzysc gospodarzy bylo wiecej
podsumowujac jak tak ma wygladac wygrywanie meczy to dobrze ze nieuczestnicze w tej komedii
niemoge sie doczekac rewanzu ofm vs majdan przyjade popatrze bo bedzie sie dzialo tak zapewnili chlopaki z ofm pozdrawiam

orange

PostWysłany: Pon 20:52, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

naprawde przykro sie czyta takie wpisy,ja zawsze bylem zdania aby sedzia nie pomagal ani jednej ani drugiej druzynie,niech wygra po prostu lepszy.Niejednokrotnie w tej lidze zdarza sie ze gra sie przeciwko jedenastu pilkarzy + sedzia.To jest naprawde wkurzajace.Sedzia moze sie pomylic bo i prawdziwi sie myla,ale chodzi przeciez zeby byc jak najbardziej obiektywnym.

Starostwo

PostWysłany: Pon 21:23, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

...a nam wczoraj sędzia w Kawęczynie skrócił mecz o jakieś 10 minut Evil or Very Mad szkoda by się jeszcze parę bramek strzeliło, hehe...

grajek

PostWysłany: Pon 22:07, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

a ja myslalem ze sie zmienilo na lepsze ale widocznie jeszcze niewszyscy wiedza lub niezdaja sobie sprawy poco graja i czemu ma sluzyc ta liga
panowie tak jak pisze turek to nie LIGA MISTRZÓW niegramy o kase(no chyba ze niewiem) gramy dla samej przyjemnosci grania i tego sie trzymajmy

OFM

PostWysłany: Pon 22:30, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

majdan kaw.-Okna FM 3:2 (1:1)
nieobwiniamy sedziego ze przegralismy mecz chociaz w duzym stopniu sie do tego przyczynil przegralismy na wlasne zyczenie niewykorzystujac tylu sytuacji z czego 4 lub 5 to setki gdybysmy chociaz polowe wykorzystali tego co mielismy to nawet tak sedziujacy sedzia by niepomogl skutecznosc nasza byla 2% zagralismy najgorszy mecz a majdan z pomoca sedziego to wykorzystal ale fakt jest faktem to co wyprawial sedzia(drugi sedzia niewiedziec dlaczego zmienili chyba dlatego ze ten pierwszy byl zabardzo obiektywny)to masakra swoimi decyzjami zniechecil nas do dalszej walki w tym meczu apropo tego pierwszego sedziego to tez mial wpadki po 1 niechcialo mu sie gwizdac trzymal rece w kieszeniach i stwierdzajac ze poco gwizdac i tak wiadomo dla kogo jest pilka po 2 w pewnym momecie zadzwonil ktos do niego a ten naienamyslajac sie odebral telefon i udezyl w gadke wogole nieprzejmujac sie tym ze prowadzi spotkanie gadal tak ze 2 minuty no moze minute czym rozsmieszyl mnie juz wtedy stwierdzilem ze bedzie wesolo i sie niepomylilem tylko ze dlanas niebylo wesolo ehh ten mecz powinismy rozegrac bez sedziego byloby owiele lepiej szkoda ze niezlozylismy protestu ze niezadzwonilismy na policje zeby zbadali trzezwosc sedziego bo nierobiac tego przyzwalamy innym na taklie zachowanie my niechcemy sie bawic w skladanie protestow i takie inne rzeczy chcemy pograc sobie w uczciwej walce i tego sie trzymamy i oczekujemy od innych pozdrawiam

pako
Yahaya man!

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 238

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Pon 22:32, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

no u nas podobno (pisze tak bo mnie na meczu nie bylo ale koledzy mi mowili) nie bylo lepiej- chodzi o mecz Grom-Sokol. Chlopaki sie skarzyli ze walczyli majac szanse na korzystny wynik ale sedzia wyjal dwa karne z kapelusza i 4-2. Szkoda ze niektorym druzynom jak graja u siebie doslownie "sciany" pomagaja Confused

Starostwo

PostWysłany: Pon 22:46, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

...u nas na meczu w Kawęczynie "sędzia" był na kacu gigancie to tak od niego "jechało", wiem bo z nim rozmawiałem i czułem... feeee Shocked chyba chlał jakiegoś "jabola" albo jak kto woli "mózgojeba"... Very Happy

orange

PostWysłany: Pon 23:12, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

panowie policja tutaj nic nie pomoze,trzeba sie wkoncu zastanowic zeby w tej lidze doszkalali sie mlodzi poczatkujacy sedziowie,dla nich bylby to na pewno jakis sprawdzian umiejetnosci, a tak to sobie mozemy tylko ponazekac.To jest tylko liga amatorska,spotykamy sie i gramy bez kasy,sami dla siebie,ale te drukowanie naprawde nie sprzyja niczemu,moze to taka polska mentalnosc?

Zryw - Starostwo 2:5

Odnośnie meczu dzięki panowie za czystą gre i do zobaczenia w rewanżu!
Lukasz jest naszym etatowym wykonawcą stałych fragmentów gry i nie raz popisywał sie takimi uderzeniami jak w niedzielnym meczu przy drugiej bramce. Szkoda ze nie zagrał z nami Beny bo lepiej to wszystko wygladałoby z przodu, a tak musi leczyć kolano po meczu ze Strużą. Sędzia mógłbyć wczorajszy, ale nie drukował i starał się być obiektywny, choć można było mieć pretensje za jakieś szczególy ale źle nie było.
Nr 4

aaba

PostWysłany: Wto 11:06, 16 Paź 2007    Temat postu: Back to top

pako napisał:

troszke przesadzasz co do pierwszego karnego to było zagranie ręką więc nie ma mowy w tym wypadku o drukowaniu

co do drugiego to może żeczywiście sędzia przesadził ale nie będę sie wypowiadał byłem zasłonięty i nie bardzo wydziałem

Przemek

PostWysłany: Wto 12:36, 16 Paź 2007    Temat postu: Back to top

W powiatówce nie będzie sędziów zawodowych bo brakuje ich nawet na B- klasę. Rzadko sędziuje trzech. Zwykle dwóch. A przecież tam jest do wzięcia około 100zł za mecz. Więc jeśli związek będzie miał wolnych ludzi na pewno wyśle ich do sędziowania na linii w niższych klasach. Ja odszedłem z powiatówki, czytam te wypowiedzi i widzę że się nic nie poprawiło. Szkoda nerwów brać udział w takich meczach. Może przyjezdni powinni zapewniać sędziego??? Na razie jest tragicznie. Ktoś przegra i zaraz się zaczyna "A u was co było??Smile" albo "Zobaczycie jak to będzie u nas następnym razem"... A gospodarze powinni mieć zakaz wykonywania rzutów karnych, to by było dobre:)

kibic

PostWysłany: Wto 12:41, 16 Paź 2007    Temat postu: Back to top

...a liczyłeś, że jak odejdziesz to coś się może polepszy? Oj Przemyś, Przemyś, wstyd... Embarassed ale i poświęcenie zarazem... Laughing

Przemek

PostWysłany: Wto 13:35, 16 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Polepszy się jak się znajdą osoby które zechcą sędziować za około 20-30zł. Z naszego "powiatowego" środowiska. Z każdej drużyny trzeba by wybrać kogoś kompetentnego. Losowało by się kto ma sędziować dany mecz. Trochę by na tym zarobił. Macie lepsze pomysły? Czas na zmiany panowie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna -> Forum Ligi Powiatowej Wszystkie czasy w strefie GMT + 4 Godziny