Forum kibiców powiatu świdnickiego Strona Główna kibiców powiatu świdnickiego
Forum kibicow Lig Regionalnych

Wyniki 10 kolejki

Jack

PostWysłany: Sob 21:39, 20 Paź 2007    Temat postu: Wyniki 10 kolejki Back to top

Mecz zaległy z 5 kolejki:
Stenmar Siedliszczki - Starostwo Świdnik 2:7 (2:1)
Bramki: Grzegorz Sprawka (11'), Sławomir Śliwa (32'-rzut karny) - Przemysław Drozd 3 (48', 60', 84'), Tomasz Pędzisz 2 (35', 70'), Paweł Marzenowski 2 (58', 89').
Stenmar: Lipiński, Harytanowicz, Borowski, Szot, Obara, Galas, Śliwa, Kalicki, Haczkur, Garliński, Sprawka oraz Wilkołek, Sady i P. Góralski.
Starostwo: M. Błaszczak, A. Łuka, Temberski, R. Błaszczak, Walczak, Marzenowski, Pędzisz, J. Błaszczak, Małecki, Drozd, Chmiel oraz Mierzejewski i Borowicz.
Pierwsza połowa wyrównana, ale w drugiej, jak wskazuje sam wynik tej części meczu, na boisku istniała już tylko jedna drużyna Very Happy . Stenmar zagrał osłabiony brakiem dwóch podstawowych zawodników: Wojtka Nowosadzkiego i Tomka Wdowiaka. U nas nie mogli zagrać: Paweł Ferens oraz Tomek Król.
Pracę sędziego oceniliśmy bez zarzutu oprócz jednej sytuacji z pierwszej połowy, w której ewidentnie dał się nabrać "Garemu" na rzut karny Confused . Oczywiście to jest tylko i wyłącznie nasz punkt widzenia, a rywale mogą i pewnie mają inny... Laughing Mają do tego pełne prawo...
PS. Ze swej strony przepraszam Piotrka Garlińskiego za mocną wymianę zdań pod koniec pierwszej połowy Embarassed Emocje, emocje i jeszcze raz emocje... A tak swoją drogą jak Ty to robisz, że sędziowie wciąż nabierają się na te Twoje "upadki" w polu karnym?
Pozdrawiam ekipę Stenmaru i powodzenia w kolejnych meczach włącznie z jutrzejszym spotkaniem przeciwko OSP Janówek Smile

oj

PostWysłany: Sob 23:10, 20 Paź 2007    Temat postu: Back to top

no coz,pierwsza polowa dla nas droga dla was,niepotrzebne emocje po tym rzucie karnym,bo kazdy sedzia stojacy za plecami Garego gwizdnalby tego karnego,w drugiej polowie i tak pokazaliscie klase,a my stracilismy koncepcje gry.Mecz w miare czysty i chyba nikt nie ma pretensji do sedziego o prowadzenie tych zawodow. Powodzenia w dalszych grach.Dla was brak dwoch zawodnikow nie wplywa na gre, a u nas brak Dziury,Kuby,Lysego i Tomka byly widoczne.Szczegolnie niezrozumialy jest brak Wojtka w takim waznym meczu skoro zadeklarowal sie ze bedzie a nie byl...

wojtek

PostWysłany: Sob 23:29, 20 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Hmm.
Moja nieobecność na meczu wynikła z jednego: po co miałbym osłabiać drużynę przychodząc na mecz po imprezie? po co

z drugiej strony nie będzie mnie też jutro i w kolejnych meczach. Człowiek w wieku jak ja w końcu musi dać sobie spokój z graniem.

Powodzenia

Jack

PostWysłany: Sob 23:38, 20 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Wojtek daj spokój i graj dalej, bo jak nie to dopiero wtedy osłabisz drużynę... Crying or Very sad

Sokół-Zryw 3-6 (3-3) Embarassed Embarassed Crying or Very sad

No coz... Mecz nam nie wyszedl. W pierwszej polowie Zryw zaatakowal i dosc szybko wbil nam 3 bramki ale chlopaki pokazali charakter i po kilku skladnych akcjach zdolalismy wyrownac. Wtedy wydawalo sie ze powalczymy w drugiej polowie o zwyciestwo. Druga polowa- na poczatku walka z obu stron, oba teamy mialy kilka groznych akcji. Po stracie 4 bramki Zryw rzucil sie na nas skutecznie wykanczajac kolejne akcje natomiast nam niewiele wychodzilo Crying or Very sad Za duzo strat, za duzo zabawy przed polem, strzaly szly w "golebie".... Po prostu Zryw byl dzisiaj lepsza druzyna

stenmar

PostWysłany: Nie 15:51, 21 Paź 2007    Temat postu: Back to top

to szkoda ze powiedziales nam to w takiej chwili.No coz mozna rzec,powodzenia w karierze zawodowej.

aaba

PostWysłany: Nie 18:03, 21 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Okna FM - Grom 1:1 (0:0) brabki: ? (87') - N. Zając (60')

ofm_

PostWysłany: Nie 18:20, 21 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Okna FM - Grom 1:1 (0:0) bramki:K. Szponar (87') - N. Zając (60')

Jack

PostWysłany: Nie 19:17, 21 Paź 2007    Temat postu: Back to top

* Świst-Trans Kolonia Struża - LKS Mełgiew 4:0 (1:0)
Bramki: Dariusz Gołębiowski, Mariusz Fidecki, Krzysztof Terlecki, Piotr Kalita.
* KS Adampol Świdnik - OSP Majdan Kawęczyński 3:0 v.o.
Goście nie przyjechali na mecz.
* Stenmar Siedliszczki - OSP Janówek 6:2 (3:0)
Bramki: Artur Szot 2, Grzegorz Sprawka 2, Sławomir Sady, Przemysław Góralski - Grzegorz Bojarski 2.

Jack

PostWysłany: Nie 20:22, 21 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Bramki w meczu Okna FM - Grom 1:1: Jakub Szponar (86') - Michał Kostrzewa (54') Wink

reszta walczy ze zmiennym szczęściem
w sumie na na "górze" i na "dole" ciekawie!
robi się coraz zimniej i może to przestraszyć niektórych zawodników
wtedy mogą padać zaskakujące rezultaty i mogą być vo! bo nie ma kto jechać na mecz jak to było w tej kolejce

Sokół-Zryw 3-6

Dzięki panowie za czystą grę. Sędzia super bez zarzutu, sędziował obiektywnie i sprawiedliwie.

Mecz walki! Po pierwszych trzech bramkach wydawało się nam że mecz już nam się ułoży. Wtedy właśnie Sokół zaatakował i wyrównał. Świetnie w bramce sprawował się Adaś broniąc kilka grożnych strzałów. Taktyka na drugą połowę była prosta strzelić jedną bramkę więcej. Udało się!