Yahaya man!

Dołączył: 20 Cze 2005
Posty: 238

Skąd: Świdnik

PostWysłany: Nie 15:54, 15 Kwi 2007    Temat postu: Wyniki I kolejki (15 kwietnia 2007) Back to top

Prosze o zamieszczanie wyników

Sokół Świdnik- Stenmar Siedliszczki 2-5
Bramki dla Sokoła: Artur Pecio 2 (w tym 1 z karnego)

Sokół odświeżony zawodnikami z halówki zaprezentował się nieco lepiej z silnym Stenmarem niż w poprzedniej rundzie ( było 12-3). I to my wyszliśmy jako pierwsi na prowadzenie. Z czasem jednak Stenmar przejął inicjatywę i tak było do końca meczu, Sokół natomiast przeprowadzał kontrataki, po których brakowało wykończenia.

pako
Yahaya man!

Posty: 238

PostWysłany: Nie 21:36, 15 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

przy okazji- wielki ukłon w stronę Stenmaru za wyrozumiałość wobec kłopotów organizacyjnych Sokoła w związku z tym meczem. Inna drużyna pewnie od razu walnęła by walkowera.

Dziękuję w imieniu całej drużyny Smile

Brzezice

PostWysłany: Pon 13:07, 16 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Brzezice - Struża 2:2 (2:1) P.Pawlak (21), K.Namiota (23) - G.Madyjewski (19k) G.Gołębiewski (80)
Wyrównany mecz, dla nas porażka.

gość

PostWysłany: Pon 22:50, 16 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

To pewnie dlatego, że nie grała wasza gwiazda.
Przytoczę zdanie waszego trenera: "Jak nie gra Adrian to brak im pewności siebie" Laughing

Chłopaki z Brzezic!!!! Więcej wiary w siebie!!!!!!

gość

PostWysłany: Śro 12:49, 18 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

niepotrzebnie graliśmy jednym napastnikiem, ale drugiego nie ma Smile W następnym meczu Zryw będzie faworytem, pewnie znów zagramy rekreacyjnie.

zajac
Młodszy ręcznikowy

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pon 19:28, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

SwitTeam - Grom Gardzienice 3:3 (1:0)
Bardzo słaba postawa gości w pierwszej połowie nie oddaliśmy żadnego strzału w światło bramki. Błąd obrony i po pierwszej połowie 1:0. Druga połowa to dalej zdecydowana dominacja gospodaży po 10 min 2:0. Mozolne akcjie gości 2:1 lecz to dalej nie ten grom co pod koniec tamtego sezonu. Później 3:1. Ostatnie 10min inicjatywe przejeli goście strzelając dwie bramki z czego na 3:3 w ostatniej akcji w meczu. Ogólnie ciężkie boisko do gry.

Adampol - Mełgiew 4:2 (chyba 3:0)