Yahaya man!

Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 46

Skąd: Sokół Świdnik

PostWysłany: Nie 20:42, 22 Kwi 2007    Temat postu: Wyniki II kolejki Back to top

Świdteam - Sokół 7 : 2

Bez komentarza..........

Jack

PostWysłany: Nie 22:44, 22 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

OSP Majdanek Kozicki - Starostwo Świdnik 3:4 (2:2) Bramki dla Starostwa: Paweł Ferens 2, Jarosław Błaszczak i Marcin Wojda.
Mecz w pierwszej połowie wyrównany, a gospodarze prowadzili nawet z liderem tabeli 2:0. Przed zejściem na przerwę do siatki po składnych zespołowych akcjach trafiali Ferens i Wojda. W drugiej połowie Starostwo po dwóch główkach Błaszczaka i Ferensa wyszło na prowadzenie i do końca spokojnie kontrolowało przebieg meczu.

grajek

PostWysłany: Pon 2:12, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Struża - Janówek 2:3
Dużo walki i gadania, bardzo nerwową atmosferę wprowadzał kapitan przyjezdnych. Faworyt z Janówka bardzo się złościł, że nie bardzo sobie dawał radę ze słabiej notowaną drużyną. W drugiej połowie przy stanie 2:2 zaczęli mocno kopać - skutek: dwie kontuzje w tym jedna poważna (chłopak wylądował w szpitalu). Obiektywnie Janówek miał więcej z gry choć sędzia się nie popisywał i jego decyzje były dość kontrowersyjne (zwłaszcza co do karnego dla Struży). Generalnie przy odrobinie zimnej krwi Struża mogła sprawić niespodziankę i gdyby miała bramkarza to mogłaby walczyć o środek tabeli.

artnam

PostWysłany: Pon 11:38, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Kawęczyn-Brzezice 4:1

Brzezice bez podstawowego bramkarza, w bramce z zawodnikiem z pola, który zawalił tylko ostatnią bramkę. W pierwszej połowie szybka bramka dla Kawęczyna i mimo dobrych okazji i całkiem składnej gry bez zmiany wyniku dla obu stron. Druga połowa to jeszcze odważniejsza gra Brzezic, parę okazji, ale dwie straty w środku pola, kontry, 3:0 i po meczu.
Bramka dla Brzezic - P.Krysa
I jak na naszą ligę całkiem dobre sędziowanie, mecz bez niepotrzebnych złośliwości i spięć

Phoxx
Yahaya man!

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 50

Skąd: Brzezice

PostWysłany: Pon 14:06, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Byłem na meczu struży. Mnóstwo fauli z obu stron. Paweł Madyjewski wylądował w szpitalu... ale na własne życzenie, sam faulował przy tej akcji. Karnego nie było, sędzia nic sobie nie robił z obecności obserwatora.

A jak tam się grało w Kozicach? Słyszałem że sędzia wyrzucał nawet trzech zawodników Starostwa? heh jeszcze tego brakowało żeby Kozice (!) wygrały ze Starostwem. ile karnych było?

Obecny

PostWysłany: Pon 18:17, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Byłem na meczu Starostwa w Majdanku Kozickim... Pomijam fakt, że granie na tak wąskim placu (to nie jest boisko!) po prostu jest wypaczeniem piłki nożnej, ale w kwestii sędziowania pod gospodarzy też nic się nie zmieniło... Ogólnie 0 karnych (o dziwo) dla miejscowych, przy kilku spornych sytuacjach zawodnicy Starostwa po zwróceniu uwagi sędziemu w sposób np. "Panie sędzio mają nam nogi połamać" czy "dlaczego Pan nie gwidże...", odsyłał ich poza boisko na karę czasową. A już stwierdzenia sędziego że "to nie jest ping-pong" czy "nie jesteście u siebie w Świdniku" rozbawiły wszystkich do łez... Była jedna sytuacja, że na 2 minuty jednocześnie powędrowało dwóch zawodników gości, ale i tak grając w przewadze miejscowi nie byli w stanie strzelić bramki! Aha i jeszcze jedno, Pan prowadzący (to nie jest sędzia z uprawnieniami!) zawody przedłużył mecz o całe... 8 minut. Pozdrawiam uczestników ligi!

zajac
Młodszy ręcznikowy

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 5

PostWysłany: Pon 19:44, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Stenmar - Grom 2:2 (1:1)

Lekka przewaga gości z momentami przestojów. Wynik powinien być 1:2 lecz pod koniec meczu błąd sędziego piłka nie wpadła do siatki po kopaninie w polu karnym sędzia gwizdną bramke stwierdzając że odbiła się od siatki choć piłka była dość daleko szkoda ogólnie bardzo dobre sędziowanie. Dzięki za dobry mecz

M

PostWysłany: Pon 21:55, 23 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Grałem w drużynie Struży - faktycznie karnego nie było - faul był ale jakieś metr do dwóch poza polem karnym, sam poszkodowany był zdziwiony decyzją sędziego, który notabene prawie nie ruszał się ze środka boiska. Co do fauli to chłopaki z Janówka sami prowokowali spięcia (a zwłaszcza zawodnik z nr 24), niemal każde wejścia ich obrońców były na pograniczu otwartego złamania. Faktycznie gra była ostra a pyskówki od początku meczu. Nie wiem o co grał Janówek i co chciał udowodnić i komu - ale czasem śmiech mnie powalał jak widziałem ich determinację. Miała być zabawa wyszła wojenka bo chłopaki ze Struży też mają jaja i nie dali sobie w kaszę dmuchać. Generalnie mecz walki, brzydki przerywany faulami mecz i oby takich jak więcej nie było. Pozdrawiam tych co nie polują na nogi przeciwników.

gość

PostWysłany: Wto 14:24, 24 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Bedzię jeszcze mecz z Kozicami u siebie. podobny.

PostWysłany: Czw 12:40, 26 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Mecz Starostwo Świdnik - OSP Janówek w niedzielę 29 kwietnia o godz. 15.00 na boisku przy ul. Turystycznej.